چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همین امر سبب شده تا بتوان از آن به عنوان یک موتور تورینگ (Touring) نیز استفاده کرد. اما اگر دو موج پرفشار صدا در یک نقطه مقابل بهم برسند، همدیگر را خنثی یا صاف می کنند و این مطلبی است که طراحان منبع اگزوز از آن برای سایلنت کردن فرکانس های خاصی از صدای موتور انجام می دهند و تنها فرکانس های مطلوب را باقی می گذارند.

تسلیحات ثابت این مدل دو توپ 20 م م در ریشه بال و دو مسلسل 13 م م در دماغه بود.همچنین این مدل زره بیشتر در زیر بدنه داشت و وزن بیشتری داشت . موتور قرمز بیشتر اسم در کرد و طرفداران بیشتری داشت چون مردم عقیده داشتند دارای شتاب بالاتر و کاری تر است.

اگر كاپوت داغ شده و از آتش سوزي حتي چند ثانيه گذشته است كاپوت را بالا نزنيد چون ممكن است دچار سوختگي سر وصورت بشويد .

190 E 2.3 تا سال 1988 فروخته می شد ، سپس با وقفه ای کوتاه مدت رو به رو شد تا اینکه از سال 1991 تا 1993 دوباره به فروش رسید. شبیه اوستا بود؛ مهربون و با نگاهی گرم که میشد گرماش رو به خوبی حس کرد!

مجاورت با صحنه آتش سوزي به علت سرايت آتش يا انتقال امواج حرارتي پيش بيني عاقلانه حكم مي كند كه هميشه يك دستگاه خاموش كننده پودر و گاز آتش نشاني در اتومبيل خود داشته باشيم .اگر موتور اتومبيل آتش گرفته است و بلافاصله متوجه شده ايد موتور را خاموش كنيد .

كاپوت را با احتياط بالا بزنيد و به كمك دستگاه خاموش كننده آتش نشاني آتش را خاموش كنيد. صندلي اتومبيل اگر آتش گرفته از آب يا برف اگر هست استفاده نمائيد . از ابتدا تا انتهای کار را به ما بسپارید و با خیال آسوده به سایر امور مهم خود بپردازید!

کولنت مایعی است که به موتور کمک می کند دمای بهینه خود را حفظ کند. ضدیخ از یخ زدن سیال خنک کننده در سرمای زمستان جلوگیری می کند و به موتور کمک می کند در دمای ایده آل کار کند.

در این حالت ، مصرف بیش از حد قابل توجهی از سوخت و نشت غیر مجاز آن وجود دارد. دلایل متعددی برای بروز این مشکل وجود دارد. سیم کشی چراغ داشبرد تا مدل های 91 وجود دارد و با هزینه ی بسیار پایین می توانید این امکان را اضافه کنید.

ضدیخ یک روانکار نیز هست و تمام قطعاتی که با آنها تماس دارد را روانکاری می کند و از زنگ زدگی آنها جلوگیری می کند. خروج دود سیاه از اگزوز به دلیل درست نبودن نسبت ترکیب سوخت با هوا است.

در حوادث اتومبيل كه ممكن است بنزين به خارج از تومبيل ريخته باشد سيگار نكشيد و فوري از اتومبيل دور شويد . این مایع یک ترکیب 50/50 از آب مقطر و اتیلن گلیکول (ضدیخ) است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *