چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

جز ثابتی که شامل مجموعه ای از زخم رسانا های الکتریکی در کویل ه روی یک هسته آهنی است را استاتور می نامند.

به این صورت که در اطراف استاتور روتور میدان مغناطیس متحرکی را تولید می کند که این میدان بین سیم پیچ های استاتور تفاوت ولتاژ را القا می کند. ممکن است تا برای کاربرد های تجاری، لازم باشد تا به طور مستقیم و بر روی تانک سوخت خارجی نصب شده باشد.

اما تانک سوخت در مورد واحد های کوچک موتور ژنراتور،باید بگوییم که قسمتی از پایه ژنراتور است و یا این که بر روی چارچوب ژنراتور سوار شده است.

این سیستم با فشردن دکمه Auto Hold فعال شده و بعد از آنکه پا را از روی پدال گاز برمیدارید، خودرو بدون فشردن پدال ترمز، میایستد با متوقف شدن خودرو دیگر به نیازی به نگه داشتن پدال ترمز وجود ندارد و خودرو ثابت می ماند تا زمانی که شما مجدد پدال گاز را فشار دهید که با این کار ترمزها به آرامی آزاد شده و خودرو شروع به حرکت میکند.اساس کار اتوهلد بر پایه تشخیص شیب استوار است.

از دیگر مواردی که باید در هنگام خرید موتور سیکلت به آن توجه کنید فناوریهایی است که در طراحی و همچنین ساخت انجین موتور سیکلت به کار رفته است و دارای نقش مهمی در.

زمانی که اجزا با هم شروع به کار می کنند از همین رو هم باعث ایجاد حرکت نسبی در بین میدان های مغناطیسی و الکتریکی می شوند که این به نوبه خود باعث تولید انرژی الکتریسیته می شود.

که به وسیله آن بیشتر ساییدگی ها و پارگی ها کاهش پیدا می کند که باعث افزایش دوام در کارکرد موتور می شود و به نوعی دوام موتور را تضمین می کند.از همین رو هم در اکثر موتور های OHV با CIS از همین تجهیزات استفاده شده است.

توضيح مشکل: هرگاه که رو به جلو و يا عقب شروع به حرکت می کنيد، صدای جيغی از خودرو به گوش می رسد.

نام دیگر آلترناتور genhead است که به عنوان بخشی از ژنراتور که در قسمت خروجی جریان الکتریکی ورودی مکانیکی عرضه شده را توسط موتور تولید می کند.

این خروجی از ژنراتور جریان متناوبی (AC) را تولید می کند. با استفاده از محرک : محرکی است که با منبع کوچکی از جریان مستقیم (DC) به روتور از طریق مونتاژ حلقه های لغزش و برس متصل شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *