چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

در صورتی که جنسیس کوپه به نسبت کوپه بودنش فضای داخلی واقعا خوبی دارد و از رقیبی مثل سراتو کوپه یا تویوتا GT86 بسیار بهتر است.

از فضای داخلی یک خودروی کوپه چه می خواهید؟ جنسیس کوپه مجهز به یک موتور ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری ۲۴ سوپاپه است که می تواند ۳۰۶ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتون متر گشتاور تولید کند و این نیرو و گشتاور را با یک گیربکس ۶ سرعته تیپ ترونیک به چرخ های عقب برساند.

البته یادتان نرود یک موتور ۳.۸ لیتری قطعا خوش اشتها هم هست و اگر بخواهید خیلی زیاد گوش به صدای پیشرانه و اگزوز جنسیس فرا دهید کمی زود باید به پمپ بنزین مراجعه کنید!

شاید این قسمت جذاب ترین قسمت یک جنسیس کوپه باشد. جنسیس کوپه خودرویی است که اصلا پیشنهاد نمی کنم با ESP خاموش حتی حرکتش دهید!

خودرویی که در کمتر از ۵ سال به موقعیتی رسید که هیچ کس فکرش را نمی کرد که هیوندای در ۲۰ سال هم به آن برسد! جنسیس کوپه را می توان یکی از محصولات تاریخ ساز هیوندای دانست. سیستم اگزوز خودرو نقش بسیار موثری را در میزان شتاب خودرو بر عهده دارد و استفاده از یک سر اگزوز و منبع اگزوز اسپرت استاندارد و باکیفیّت میتواند شتاب خودروی شما را افزایش دهد و از کاهش توان اتومبیل جلوگیری نماید.

فن آکسیال صنعتی: گروه تولیدی خذال، از کاربری های ساده صنعتی گرفته تا صنایع بسیار بزرگ را با استفاده از فن آکسیال یا جریان محوری پوشش می دهند. 2. نبود الزام استفاده از كاتاليست در خدمات پس از فروش و خودروهاي قديمي.

سیستم صوتی این خودرو با ۸ بلندگو ۳۶۰ واتی و آمپلی و چنجر ۶ تایی شما را از خرید سیستم صوتی جداگانه بی نیاز می کند.

مثلا سراتو کوپ ۱۵۰ اسبی یا جی تی ۸۶ با حدود ۲۰۰ اسب بخار رقبای این خودرو هستند! کاتالیست قطعهای مهم در مجموعه اگزوز خودرو است که نقشی موثر در کاهش آلایندههای خروجی از لوله اگزوز دارد. به دلیل موقعیت قرارگیری آن بین قطعات داغ و سرد موتور، این قطعه مهم انواع دماهای مختلفی از دمای بسیار داغ محفظه احتراق گرفته تا دمای سرد سیستم خنک کننده موتور را تجربه میکند.

در حال حاضر ، آنها را از فولاد نورد سرد 16 گیگ درست کردیم. درحاليكه تنها چيزي كه از آنها باقي ميماند، آلودگي است و آلودگي. مبدل کاتالیستی یکی از قطعات حیاتی خودرو برای کاهش آلودگی هوا محسوب می شود.

در داخل جنسیس کوپه آپشن هایی دیده می شوند که برای سال ساخت این خودرو مناسب به شمار می آید. 11. هواگیری نکردن رادیاتور منجر به آسیب دیدگی آن می شود و ممکن است یکی از دلایل کم کردن آب رادیاتور باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *