چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

پیش از این که موتورها کاربراتوری بودند، افت توان موتور بیشتر مربوط میشد به گرفتگی فیلتر بنزین ولی سیستم های سوخت رسانی امروزی پیچیده تر هستند و به همان نسبت تشخیص عیب در آن ها نیز دشوارتر است. البته، قوانین قدیمی هنوز صدق میکنند و هر خودرویی به سوخت نیاز دارد تا بسوزاند و به هوا نیاز دارد تا نفس بکشد.

در هر خودوی 206 تنها یک عدد لاستیک منجید اگزوز وجود دارد. محل قرار گرفتن قطعه در اتومبیل: قطعه منجید اگزوز 206 به اگزوز متصل است. خودرو های اسپرت همیشه باب میل افراد جوان واقع بوده است.در این میان خودروهایی که دو درب داشته و در کلاس کوپه قرار می گیرند به دلیل زیبایی بیشتر و باز بودن قلم طراح در هر چه بیشتر دمیدن روح اسپرت در این وسیله نقلیه بیشتر مورد توجه افراد زیر 35 سال هستند که تعداد افراد خانواده آنها زیاد نیست و یا هنوز خانواده تشکیل نداده اند.حال اگر یک خودروی چهار درب و سدان را به یک کوپه دو درب تبدیل کنیم در عمل به دنبال مشتریانی می گردیم که یک خودرو با فضای نیمه خانوادگی با چاشنی اسپرت هستیم که کمی غلظت طراحی آن عمیق تر باشد.

این نوع از اگزوز ها مدل تغییر یافته اگزوز های دوگانه بودند که توسط تیونر های ماشین تغییر ساختار داده شدند ولی به دلیل افزایش مصرف سوخت و کارایی پایین تر هیچ گاه مورد استقبال جوامع ماشین باز قرار نگرفت!

احتمالاً مخلوط سوخت و هوا بیش از اندازه غنی است. این قطعه تمام لاستیکی بیضی شکل در برابر حرارت مقاوم بوده و از هر گونه آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

این کارها توسط وسیله ای به نام بورینگ انجام می شود. فن آکسیال با نام فن جریان محوری نیز شناخته می شود.

با توجه به وارداتی بودن لوله های آلومینایز و وجود تحریم های ظالمانه و نبود لوله قطر 48 برای تولید مجموعه اگزوز تیبا و شاهین به مشکل برخورد کرده بودیم لذا با ساخت و طراحی دستگاه گشاد کن لوله و انجام فرآیند تغییر قطر از سایز 45 به 48 و اخذ تاییدیه توسط شرکت سازه گستر سایپا مشکل حل خواهد شد همچنین علاوه بر حل مسئله و راه اندازی خط تولید، طرح مذکور باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد شد.

تحریم های ظالمانه و جلوگیری از واردات قطعه فلکسیبل جوینت موجب توقف تولید در برخی از خطوط ساخت اگزوز شده است لذا با جایگزینی قطعه ی فلکسیبل جوینت با قطعه ی اتصال دهنده ی رینگ سیل در صورت گذراندن تست های مربوطه مشکل جوینت قطعات اگزوز حل خواهد شد، علاوه بر حل مسئله و راه اندازی خط تولید، طرح مذکور باعث جلوگیری از خروج ارز خواهد شد.

قطعات مورد نیاز برای پیوست امنیتی و مهر و موم ضد انحراف با توجه به روش جزء و اتصال متفاوت است.

به دلیل حرارت بالای اگزوز، این قطعه نباید در تماس با قطعات دیگر باشد و از آنجایی که این قطعه طول قابل توجهی دارد، باید توسط بست هایی در جای خود نگه داشته شود. با این حال، روششان برای رسیدن به این زیبایی و سلامت علمی و منطقی نیست.

از جمله آرمانهای شرکت قطعه سازان میثاق که آن را از سایر شرکتهای تولیدی جدا نموده پیوند و ارتباط مستقیم مراکز علمی و صنعت بوده است که با تاسیس دانشگاه علمی کاربردی میثاق توانست به آرزوی خود با هدف پرورش نیروی کار تحصیلکرده و متخصص متناسب با بازار کار و نیاز صنعت کشور جامه عمل بپوشاند .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *