چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

او که در زمینه تولید موتورهای احتراقی نیز فعال بود، یک پیشرانه تک سیلندر برای یک سه چرخه قدیمی ساخت؛ همچنین برخی مدلهای دوچرخه موتوردار نیز در کارخانه کارچانو ساخته شدند که طراحی موتور آنها توسط کارلو مازراتی صورت گرفته بود.

در این حالت باید سعی کند سوخت را از سیلندر خارج کند و سر شمع را خشک نماید تا دوباره بتواند هندل و موتور را روشن نماید. مازراتی گرن کابریو، گرن توریسمو، گیبلی و کواتروپورته از جمله مدلهای این خودروساز لوکس ایتالیایی هستند که تجربه حضور در ایران را پیدا کردند.

کارلو که برادر بزرگتر نیز بود، زودتر از بقیه برادران مازراتی وارد زمینه کارهای صنعتی شد و شروع به کار در کارخانه دوچرخهسازی آفوری در نزدیکی شهر میلان کرد. 20 میلی متر ، 25 میلی متر ، 30 میلی متر ، 35 میلی متر ، 38 میلی متر 45 میلی متر ،50 میلی متر ، 70 میلی متر ، 200 میلی متر ، 220 میلی متر ، 250 میلی متر و 360 میلی متر نیز موجود است.

شرکت مازراتی در سال ۱۹۱۴ توسط آلفیری مازراتی در شهر بولونیا ایتالیا تاسیس شد و از آن زمان تاکنون نقش مهمی در توسعه اتومبیلهای اسپرت و طراحی خودروهای پرتوان مسابقهای و شهری بر عهده داشته است. محصولات مازراتی جزو آن دسته از معدود اتومبیلهای اسپرت رده اول جهانی هستند که موفق شدند تا در برههای زمان، تایرهایشان را با پلاک ملی و مجوز دائمی، بر سطح آسفالت جادههای ایران قرار دهند.

بخش دیگری از سایت فروشگاه آنلاین یدک یار به “خرید منبع اگزوز پراید” 131 اختصاص یافته تا شما عزیزانی که قصد خرید این قطعه را دارید بتوانید به راحتی نسبت به خرید آن اقدام نمایید. با این حال آلفیری چند ماه پس از تولد از دنیا رفت و پدر و مادر تصمیم گرفتند تا پسر بعدی خود را که در سال ۱۸۸۷ متولد شد، با این اسم نامگذاری کنند.

لوله ای که انتخاب میکنید برای این است که یک سر آن را به خروجی اگزوز موتوربرق اول وصل کنید واز محدوده ای که موتور برق در آن واقع شده خارج میکنید و به ورودی اگزوز دوم وصل میکنید.توجه داشته باشید باید با باس و نوار تمام منافض اگزوز ولوله را به صورت کامل بپوشانید .

این شرکت در واقع توسط پسران خانواده مازراتی بنیان نهاده شد و جان گرفت. آنها فرزندان کارولینا روسی و رودولفو مازراتی هستند که پسر اول خانواده یعنی کارلو در سال ۱۸۸۱ متولد شد. واشر نیز برای برنامه های کاربردی که در اصل با واشر نباخته اند، در دسترس است، زیرا برای چند منظوره، تقریبا در خدمت و تقسیم سطوح آب بندی و تخریب به نقطه ای است که یک واشر لازم برای مهر و موم تنگ است، در دسترس است.

از سوی دیگر هم خودرو بی ام دبلیو سری ۴ نیز بسیار لاکچری و جذاب می باشد. مایع خنک کننده (آب و ضدیخ) و یا روغن از جایی روی محل های داغ پیشرانه خودرو مثل مانیفولد اگزوز نشت می کند که نتیجه آن جوش آوردن موتور خواهد بود.

کلیه برادران مازراتی به کارهای مهندسی و تولید خودرو مشغول شدند؛ البته ماریو نقاش و هنرمند بود و طراحی لوگوی اولیه مثلثی شکل مازراتی توسط او انجام شد. در این مطلب قصد داریم تا به تاریخچه برند پرآوازه ایتالیایی مازراتی پرداخته و نگاهی به ویژگیهای برخی از معروفترین محصولات آن در ایران و جهان بیندازیم.

علاوه بر توانایی فنی فوقالعاده و چالاکی کاملا درخور، صدای برخاسته از اگزوز آنها همواره سرها را به سوی این موجودات درنده برمیگرداند؛ هیجان و سرزندگی نهفته در غرش اگزوز خودروهای مازراتی همواره روح عاشقان دنیای اتومبیل را جلا بخشیده و هیجانی تکرار نشدنی درونشان به وجود میآورد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *