چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

ایران یکی از کشورهای تولید کننده انواع موتور سیکلت در منطقه خاورمیانه می باشد. در صورتی که پس از سوار شدن سرسیلندر بر روی بلوک و شروع به کار کردن پیشرانه، نتوان این منافذ را نسبت به یکدیگر به طور کامل ایزوله ساخت، احتمال آن وجود دارد که روغن از منافذ و مکانهای مخصوص خود به مجاری آب موتور سرایت کند؛ همچنین احتمال نشتی روغن از کنارههای واشر سرسیلندر به بیرون و کاهش سطح روغن پیشرانه نیز وجود دارد که میتواند موجب آسیب رسیدن به موتور خودرو گردد.

برای رسیدن به این هدف، روشهای مختلفی وجود دارد که علاقهمندان به تیونینگ خودرو، استفاده از کیت اگزوز را برمیگزینند که اتفاقا این راه، چندان به نفع محیط زیست نیز نخواهد بود. وایر های معیوب خرابی وایر ها با ۲٫۸۹ درصد در رتبه هفتم قرار دارد.

برای بررسی ویژگی ها اگزوز موتور سیکلت انرژی لازم است به ابعاد، جنس و مشخصات این محصول توجه شود. موتور سیکلت انرژی یکی از انواع با کیفیت این محصول بوده که علاوه بر توزیع در بازارهای داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر میشود.

این محصول دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ است و به همین دلیل تحت تاثیر انواع عوامل محیطی مخرب مانند رطوبت و آب دچار خوردگی نمی شود. این قطعه با وجود داشتن ساختاری بسیار ساده دارای ویژگی های بسیار مهمی در موتور سیکلت است.

راهنماهای آن با قابلیت انعطاف پذیری و با و جود سطح کوچک دارای نوری بسیـار واضح و قوی مـیباشد و نکته بسیـار جالب آن تکنولوژی ساخت آن از دیوید های ال ای دی مـیباشد کـه دارای عمر بسیـار زیـاد و مقاوم درون شرایط بسیـار سخت مـی باشد.

۳۰ nov. 2016 – یک جوان ایرانی با موتورسیکلت هندی به جادهها زده تا جهانگردی از نوع ارزان را روی … امروزه به دلیل نوسانات قیمت نمی توان قیمت عمده اگزوز موتور سیکلت ٢۰۰ را به صورت دقیق بیان کرد.

اگه مثل موتور Xu7 بود چون سنسور قبل از کاتالیزرو قرار داره و یک سنسور هست بنابر این با برداشتن کاتالیزور تا ثیر چندانی رو عملکرد سنسور اکسیژن نمی گذاشت ولی در EF7 این طور نیست. این محصول با توجه به نوع و ظرفیت سیستم احتراق موتورسیکلت در اندازه و جنس های گوناگون به بازار عرضه شده است.

این محصول باعث کاهش دمای گازهای خروجی از موتور سیکلت می شود و به این ترتیب می تواند در جلوگیری از گرم شدن محیط بیرون نقش داشته باشد.

از ویژگی های دیگر این محصول کاهش صدای تولید شده توسط این وسیله نقلیه است و به این ترتیب از ایجاد آلودگی صوتی جلوگیری می کند. همچنین رنگ دود خروجی از این قطعه می تواند بیانگر عیوب موجود در این وسیله باشد.

اگزوز موتورسیکلت 200، وسیله ای فلزی است که به وسیله قطعات مورد نیاز به بدنه موتور متصل می شود و وظیفه اصلی آن خارج کردن دود ناشی از فعالیت موتور، کاهش سر و صدا و کاهش آلودگی می باشد. اگر زمان زیادی از عمر منبع کاتالیزور خودروی شما میگذرد بهطوریکه مانع جریان خروج دود میشود؛ موعد تعویض آن فرارسیده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *