چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این فیلترها به گونه ای طراحی شده اند تا فشار برگشتی به سیستم اگزوز را کاهش دهند و راندمان بالای فیلتراسیون آن ها باعث میشود تا بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و به صورت تنظیم خودکار مورد استفاده قرار گیرند.

اما تغییراتی همچون تعویض منیفولدها، ورودی ها و مهم تر از اینها بستن وست گیت و همچنین ریمپ ECU برای بالا بردن مرز کاتآف به 7 هزار دور، می تواند به راحتی شما را به محدوده ای بیش از 200 اسب بخار برساند.

از خصوصیات منبع اگزوز Lifan 520 می توان به کیفیت عالی و دوام بالا اشاره کرد. با استفاده از دیاگ می توان خرابی این سنسور را تشخیص داد.

در واقع به همان عامیانه بودن این اتفاق برمیگردد. برای یک نوع خودرو با چند قوای محرکه دو مدل با کمترین و بیشترین قدرت در تست WLTP آزموده می شوند.

تست چرخه رانندگی WLTP از سپتامبر سال ۲۰۱۸ برای تمامی خودروهای عرضه شده در بازار اتحادیه اروپا به صورت اجباری درآمده است. این فیلتر که در حال حاضر در اتحادیه اروپا و چین به صورت اجباری بر روی خودروها نصب میشود ساختار لانه زنبوری دارد و ورودی و خروجی آن به طور کامل پلمپ شده است.

اگزوز فن ها گاهی سر و صدای زیادی تولید میکنند – صرفا مکش دارد و هوای پاکیزه را خودش وارد نمی کند- عمل تخلیه فقط در همان محیطی که دستگاه نصب است انجام می شود.

لطفا در نامه درخواست تلفن ثابت خود را ذکر بفرمایید و مهر و امضای مالک محصول در انتهای آن آورده شود.

این خودرو توانست موفقیت بسیاری در فروش کسب کند و تولید آن تا دهه ۲۰۲۰ ادامه یافت. در ادامه به معرفی فیلتر OPF (فیلتر ذرات اضافی سوخت) می پردازیم.

ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل محصولات جلوگیری می کنیم. بر اساس توافقنامهی حمل و نقل بزرگراهها که بین ایالتهای آریزونا، آیداهو، مونتانا، نوادا، نیومکزیکو، اورگون، یوتا، واشنگتن و وایومینگ امضا شد، این ایالات با الهام از قانون تصویبشده در کلرادو، استفاده از مافلر را برای تمامی خودروهای مجهز به ترمز موتور اجباری کردند.

فن آوری است که از سمت خودروهای دیزلی (DPF) به دنیای خودروهای بنزین سوز وارد شده است. Yoshimura Alpha T یک اگزوز با طراحی منحصر به فرد شامل ابعاد بسیار مناسب و سازگار با طراحی کلی موتور سیکلت های اسپرت و استریت جدید و ساختاری دقیق جهت ایجاد خلع در انتهای خروجی برای خروج سریع تر دود از اگزوز موتور و همچنین تولید صدای گوش نواز خصوصا برای موتور های چهار سیلندر می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *