چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

بدون استفاده از مبدل کاتالیستی در خودروها، اکسیدهای نیتروژن، مونو اکسید کربن و همچنین دیگر هیدروکربنها تولید میشوند. شرکت رایا مولد از سال ۱۳۷۰ خدمات دیزل ژنراتور از جمله سایلنت نمودن ژنراتور مشتریان گرامی را با راه کارهای خود انجام نموده لذا با استفاده از تجارب خود در این سال ها و استفاده از دانش فنی خود اقدام به ساخت صدا خفه کن دیزل ژنراتور در سایز های متفاوت بسته به نوع کارکرد و توان ژنراتور تولید نموده است.لذا در این راستا آمادگی خود را جهت سایلنت نمودن ژنراتور های مشتریان گرامی را اعلام می دارد و در صورت نیاز مشاوره رایگان و خرید سایلنسر اگزوز با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

در نهایت اگزوز با کاهش صدا و انتقال گازهای ناشی از احتراق سبب کاهش دمای گازهای خروجی نیز میشود که این کاهش دما نیز از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا گازهای خروجی از محفظه احتراق بیشتر از ۸۰۰ درجه سانتی گراد دما دارند و قبل از آزاد شدن به هوا حتما باید دمای آنها کاهش داده شوند که تمام این کارها زمان در اگزوز انجام میپذیرد.

هنگامی که شما یک موتور سرد را شروع می کنید، کنترل کننده احتراق در دستگاه باعث می شود مخلوط دوباره وارد شود. می توان با تغییر و تعویض یک سری از قطعات، سیستم ترمزگیری را به صورت بسیار حرفه ای تقویت نمود.

و اگر در این مورد پمپ حداقل فقط واشر را جریان می دهد، بوی بنزین ارائه خواهد شد. این می تواند حتی به دلیل یک موتور سیلندر غیر کارگری رخ دهد، اما اگر آن یک نقص دائمی باشد، آن را با سایر تظاهرات، مانند از دست دادن قدرت یا از دست دادن دینامیک جنبش همراه خواهد بود.

شکل ظاهری اتاقک دیزل ژنراتور سایلنت به صورت یک کاور فلزی می باشد که تمامی اجزای موتور و ژنراتور را پوشانده است.این اتاقک فلزی به غیر از خاصیت صداگیری از شرایط محیطی و آب و هوا و همچنین دسترسی به دیزل ژنراتور نیز محافظت می کند.

در واقع ، این یک سری خاص است که پیشرفت های فنی و لوازم آرایشی را دریافت کرده است. در عین حال، بوی بنزین اغلب احساس می شود، گاهی اوقات بسیار قوی است که این تصور در مورد جت قایقرانی ایجاد شده است.

به منظور تبخیر ناخوشایند و بی بو ناشی از این، به اندازه کافی برای جایگزینی فیلتر سوخت کافی است. در دستگاه تزریق، پمپ در مخزن است، در حالی که بر روی کربورتر – خارج از آن. وضعیت به نظر می رسد تا حدودی متفاوت است زمانی که موتور شروع به کار، به ویژه در زمستان.

5. فیلتر سوخت. ممکن است که با عملیات طولانی مدت، گل به ثمر برسد، فشار در بزرگراه افزایش خواهد یافت، که باعث نشت، به عنوان مثال، گیره ها می شود.

سرهنگ راستا شروع به شرح قسمت های مختلف می کند: اینجا داخل برجک تانک تی 72 است. صدای کاتالیزور خراب چگونه است؟ البته این به معنی بد بودن همه ی برند های متفرقه در بازار “فروش منبع اگزوز پراید” نیست و شما با راهنمایی درست می توانید این کالا را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تهیه کنید.

با این حال، اگر پس از گرم شدن موتور، ناپدید می شود، هیچ چیز نگران نیست. ذرات سوخت نشتی از طرف مقابل یا عبور از ماشین ورود به داخل کابین از طریق سیستم مصرف هوای فضای باز در حین حرکت، همچنین می تواند به عنوان منبع بوی ناخوشایند خدمت کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *