چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

البته لازم به ذکر است که در هر حالت حرکتی، صدای ایجاد شده می تواند متفاوت باشد. ما انواع مختلفی ازانواع لوازم یدکی خودرو در اشکال، اندازه های متفاوت و سبک های متفاوت که برای خودرو، کامیون و SUV شما مناسب است.

واشر کامل گلویی اگزوز پژو ۲۰۶:قطعه ای می باشد که گازهای خروجی از موتور را که در اثر احتراق رخ می دهد، صدای ناهنجار ایجاد می نماید که برای آب بندی صدا در خروجی منیفولد و ورودی کاتالیست از واشر گلویی اگزوز استفاده می شود.واشر گلویی اگزوزیکی از موارد و قطعات مصرفی برای انواع خودرو میباشد و کیفیت این واشر در کارایی و بهرهوری خودرو بسیار تاثیرگذار است، هر چند برخی از تعمیرکاران به این نکته توجه لازم را ندارند.

چراکه برای بازیابی فلزات گروه پلاتین شما باید با روش های حذف فلزات مزاحم، نحوه اسیدکاری و کار با اسیدنیتریک، طرز صحیح تیزاب کاری، خنثی سازی محلول تیزابی و شناسایی پلاتین و پالادیوم با تست کلرید قلع آشنا باشید که همه این موارد در کتاب آموزش داده شده است.

این به آن معنا نیست که دیگر سر اگزوز ها یا حتی سر اگزوز های دو لول سبب زیبایی بخشیدن به خودروهای پژو 206 و 207 نمی شود، اما به صورت کلی می توان گفت که سر اگزوز هایی با سایز متوسط مناسب تر می باشند.

CIS خصوصیت گرانی نیست اما نقشی مهم در دوام پذیری موتور بازی می کند به ویژه اگر نیاز باشد تا ژنراتور را اغلب برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. موتورهای سنگین لخاطر قیمت بالا، مثل هوندا 125 نیست که دست هر کسی …

اما به صورت کلی بدانید که برای ایجاد تغییر صدا در هر خودرویی مثلا پژو 206 یا پژو 207 نیاز به تعویض یا دستکاری منبع اگزوز آن می باشد.

حال اما این رندرها میخواهند چهرهٔ گرنتوریسموی جدید را بدون این پوششهای مزاحم نشان دهند. اما بعدر از سوپاپ ها و سرسیلندر نوبت به مانیفولد خروجی میرسد.

همانطور که گفتیم آب روغن قاطی کردن اغلب به واشر سرسیلندر خودرو مربوط است. صدای خرد شدن دنده ها که در اصطلاح به آن آب هویج گرفتن گیربکس هم گفته میشود، هنگامی به گوش میرسد که سرعت دنده ها هنگام درگیری با یکدیگر یکسان نباشد.

وظیفه اصلی این هماهنگی بر عهده کشویی دنده هاست که تعویض ضرایب دنده را آسان و راحت می کند. در این حالت سوت خفیفی به صدای خودرو اضافه می شود که البته بعد از گذشت چندین ماه به منبع اگزوز صدمه زده و باید آن را تعویض نمود.

اگر صدا حتی در حالت خلاص بودن گیربکس نیز شنیده میشود، احتمالا نشان از همراستا نبودن موتور و گیربکس یا وجود خلاصی اضافی دنده هاست.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *