چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این موضوع در صورتی مجاز است که در دفترچه راهنمای مشتری خودرو، درج شده باشد. لذا توصیه میشود این قطعه را از نمایندگیها و فروشگاههای مجاز ایران خودرو و در بستهبندی شرکتی که دارای بر چسب و هـولوگرام است، خریداری نمایید.

این برای نخستینبار بود که یک شرکت ایرانی، خودرویی با طراحی ویژه خود را میسازد و پس از این، ایران خودرو قادر بود طرحهای گوناگونی بر روی سمند بگذارد و محصولات ویژهٔ خود را به فروش برساند.

شرکت ایساکو در راستای کسب حداکثر اطمینان از مرغوبیت تمامی قطعات ارایه شده توسط این شرکت و از جمله باتری خودرو، مطابق با استانداردهای خودروساز اقدام به تست و ارزیابی کیفی قطعات خود مینماید و سازندگان باتریهای ارائه شده، از میان معتبرترین برندهای تولید کننده این قطعه در ایران و سطح جهان انتخاب شدهاند.

احتراق سوخت نیز میتواند مقدار کمی آب را بیرون بریزد؛ بنابراین اگر میبینید که مقداری آب از اگزوز بیرون میآید، نیازی به نگرانی نیست و فقط کافی است سطح خنککننده را بررسی کنید و اگر پایین نباشد، شرایط مطلوب است.

ظرفیت باتری به مقدار الکتریسیته مورد نیاز برای تغذیه تجهیزات برقی خودرو بستگی دارد. مناسببودن ظرفیت و توان باتری با سیستم برقی خودرو، باعث کارکرد مطلوب سیستمهای خودرو خواهد شد. راندمان دو باتری با اندازه و ظرفیت یکسان، ممکن است متفاوت باشد.

2- زمانی که سوپاپ دود وگاز باهم برابر است باید در سیستم فوق از یک سوپر شارژ استفاده کنیم تا اینرسی سوخت و هوا جبران شود و روش شناخت سوپاپها در این نوع به این صورت است که رنگ این دو سوپاپ فرق می کند سوپاپ گاز رنگی مایل به سفید و سوپاپ دود رنگی مایل به قهوه ای وسیاه دارد.

بررسی سطح الکترولیت باتری: سطح مایع الکترولیت باتری باید حداقل دو بار در سال (فقط در موارد باتریهایی که امکان بررسی سطح الکترولیت آنها وجود دارد) در ابتدای زمستان و تابستان کنترل شود. درصورت خرابی دندانهها و یا بریدن تسمه مذکور، میل بادامک اصطلاحا از تایم خارج شده و سوپاپهایی که نابههنگام باز شده و پایین آمدهاند با سطح بالای پیستون برخورد مینمایند و عاملی برای خرابی پیستون و کج شدن سوپاپها و یا خرابی سیلندر، سرسیلندر و شاتونها خواهد شد.

هیچگاه نباید الکترولیت باتری شارژ شده را تخلیه نمود زیرا در این صورت صفحات منفی آن در مدت زمان کوتاهی با اکسیژن هوا ترکیب شده و اکسید میشوند، در این حالت صفحات مثبت نیز بلافاصله سولفاته شده و در نهایت باتری غیرقابل استفاده خواهد شد.

صداهای ایجاد شده از خودرو به صورتهای متفاوتی است، که نشان دهنده ایراد و عدم عملکرد درست یک قطعه از ماشین است؛ این ایرادها به مرور زمان و در صورت عدم تشخیص و پیگیری به موقع میتواند، روند کاری قطعات دیگر را مختل کرده و منجر به نقص فنی خودرو گردد.

که با ایجاد نظام مدیریت کیفیت به طور موثر شروع بکار کرده است. خودروهای جدید، برای افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت، دارای موتورهای با نسبت تراکم بالا هستند و معمولا تاج پیستون (سر پیستون) صاف است. 2021-6-21 برای اینکه انرژی این شفت به چرخ های خودرو منتقل شود ، نیاز به سیستم انتقال قدرت می باشد.در خودرو ها این شفت خروجی از موتور وارد مجموعه ای به اسم کلاچ می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *