چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

ضمن اينکه ايکاپ شرايط فروش جذابي را براي اين خودرو در نظر گرفته که طبيعتا سهم بازار پرچمدار سدان هاي پژو را در ايران بيشتر خواهد کرد. تنها دليلي که مي تواند آينده موفقي را براي ۵۰۸ رقم بزند عرضه آن توسط شرکت ايکاپ -که پشتوانه ايران خودرو را دارد- است.

بهترین روش برای کاهش صدای دستگاه های ماینر استفاده از یک ماینر باکس است. که این می تواند برای همسایگان ساکن در آپارتمان مسکونی شما یک فاجعه ی بزرگ باشد! همچنین این شرکت موفق شد اولین خودروی دیفرانسیل جلوی دنیا را در سال ۱۹۳۴میلادی به بازار عرضه نماید و در آن زمان به عنوان چهارمین خودروساز بزرگ جهان شناخته شود.

سوال : آیا استفاده از ماینر باکس و عایق صدای ماینر باعث گرم شدن بیش از حد دستگاه نخواهد شد؟

یک جعبه ی عایق شده ی شگفت انگیز که به سادگی ساخته می شود و علاوه بر کاهش صدا، به لطف گردش هوای موثری که دارد منجر به کاهش دمای ماینر شما تا 10 درجه سانتی گراد نیز خواهد شد.

آنها از آسیبدیدن ماینر به دلیل دمای بالا جلوگیری میکنند. البته از این سیستم ها به دلیل داشتن صدای گوشخراش نمی توان در سطح شهرها استفاده کرد.

مجهز به M103.940 موتور 190 E 2.6 حداکثر توان خروجی 160 اسب بخار (119 کیلووات ؛ 162 PS) با یک مبدل کاتالیزوری و 164 اسب بخار (122 کیلو وات ؛ 166 PS) بدون آن داشت. حداکثر از چه توانی در دیزل ژنراتور می توان استفاده کرد؟

صدای ماینر به چه دلیل است؟ به همین دلیل صداهایی توسط آنها تولید میشود. بنابراین ، آنها به دنبال طنین مناسب بودند ، که اکنون و سپس با صدای خروپف اگزوز قطع می شود.

یکی در ورودی هوا و دیگری در خروجی هوا آنها قرار دارد. یکی از مشکلات قابل لمس در ۲۰۶ نسبت به خودروهای دیگر تاخیر در شتاب ابتدایی خودرو است.

اگر شما هم از دستگاه ماینینگ استفاده می کنید قطعا یکی از دغدغه ها و نگرانی های شما سر و صدای بسیار زیاد و آزار دهنده دستگاه ماینینگتان است. اگر لرزش خودرو در زمان ترمز باشد به احتمال زیاد مشکل از روتر ترمز می باشد که تاب خورده است.

دود سیاه به علت زیاد بودن بار موتور : اگر بار موتور بیشتر از حد استاندارد باشد ، موتور برای سعی در جبران نیروی درخواستی دارد و رگلاتور پاشش سوخت را افزایش داده و موتور دود سیاه میکند .برای رفع این مساله باید بار وارده بر موتور را کاهش داد و در دیزلهای وسایل نقلیه از دنده سنگین استفاده نمود .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *