چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

محل تولید می تواند بسیار حائز اهمیت باشد زیرا در صورت نیاز به ارسال به شما ، هزینه های اضافی در بردارد. استفاده از کاتالیزور های بی کیفیت و تقلبی که به دلیل کوچک بودن قطر سلول های آن به سرعت خراب شده و بد عمل میکنند.

اگر خودروی شما کاربراتور دارد، دهانه آن ممکن است تنظیم نباشد و یا خراب شده باشد. خصوصا در کشور های پیشرفته استفاده از این کالا بسیار گستره است. هنگامی که نتایج مطالعات اولیه او در لس آنجلس منتشر شد ، هودری در مورد نقش اگزوز خودروها در آلودگی هوا ابراز نگرانی کرد و شرکتی موسوم به Oxy-Catalyst را تاسیس کرد.

اطلاعات در مورد چگونگی ایجاد یک صدا خفه کننده در موتور سیکلت، نه تنها در تنظیم حرفه ای ها و صنایع دستی با دست های طلایی بسیار محبوب است. کار کردن موتور بنظر خوب می رسد ولی مصرف سوخت بالا رفته است.

احتمالا مصرف سوخت خودرو شما نیز بالا رفته است. ضربه خوردن و صدمه دیدن پوسته کاتالیزور نیز می تواند کارکرد آن را مختل کند. توضیح مشکل: با فشردن پدال گاز، موتور مانند سابق حرکت نمی کند.احساس می کنید که قدرت موتور کم شده است.

توضیح مشکل: متوجه می شوید که یک باک بنزین مانند سابق دوام نمی آورد.اگزوز نیز بوی تخم مرغ گندیده می دهد. در خودروهای پلاتینی نیز خال زدن دهانه پلاتین و هم چنین تنظیم نبودن دلکو میتواند منجر به کاهش کارایی پیشرانه در دورهای بالا شود.

تنظیم کننده فشار بنزین ممکن است در فشار بسیار بالایی کار کند . یک یا چند انژکتور بنزین نشت دارند. در سیستم واکیوم نشت وجود دارد.

مشکل سیستم احتراق وجود دارد. همان طور که گفته شد کاتالیزور اگزوز وظیفه تعدیل آلاینده ها را برعهده دارد اما کاتالیزور پراید چگونه کار میکند؟ علائم خرابی کاتالیست ها چیست؟

موتور ممکن است مشکل مکانیکی داشته باشد. اتصال پدال گاز به موتور ممکن است احتیاج به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

ممکن است در موتور مشکل مکانیکی پدید آمده باشد. توضیح مشکل : با فشار دادن پدال گاز، از اگزوز صدای تق تق می شنوید. پس حتما باید محصولی را انتخاب کنید که نوع صدای خروجی آن به هنگام روشن کردن ماشین و همچنین گاز دادن آن بسیار برایتان گوش نواز باشد.

توضیح مشکل: متوجه دود خاکستری از اگزوز در هنگام روشن کردن خودرو می شوید. اگر خودرو شما دارای کاربراتور است، دهانه آن ممکن است گیر کرده باشد و بسته شده باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *