چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اما شاید دو 206 را از نمای جلو در کنار یکدیگر ببینید و احساس کنید یکی از دیگری زیبا تر است؛ درحالی که متوجه تفاوت آن دو نمی شوید! چگونگي رعايت فاصله مناسب به وسيله متنهاي آموزشي تهيه شده و با روش قاعده دو ثانيه از طريق كتابهاي آموزشي موضوع تبصره ماده (97) اين آييننامه، به درخواستكنندگان گواهينامه آموزش داده ميشود.

برای تقویت این بخش از خودرو میتوانید از لولههای اگزوز تقویتشده یا اسپرت استفاده کنید که به دلیل داشتن قطر بیشتر و مبدل کاتالیزور ارتقاءیافته، قدرت خودرو را به مقدار قابلتوجهی افزایش میدهد. برآمدگی آن کمی بیشتر و تشخیص آن برای هرکسی آسان نیست.

هرچند 206 باز ها چشم بسته تشخیص می دهند! 206 آرسی از نظر امکانات رفاهی و ایمنی نیز تفاوت بسیاری با مدل های معمولی دارد. سپر آرسی توری بزرگتری نسبت به سپر معمولی دارد و قسمت پایینی توری آن تا نزدیک وسط جای پلاک ادامه دارد.

به محض آن که ایران خودرو از ثبات فروش 206 SD در بازار مطمئن شد، SD ها با سپر معمولی به تولید رسیدند! مه شکن آن نیز کشیده تر است و قسمت های کناری سپر برآمدگی بیشتری دارد. سپر اصطلاحا آرسی از جمله این تغییرات بود که البته خیلی هم ماندگار نشد!

حال اگر منافذ فیلتر گرفته شوند، جریان عبور سوخت از آنها به سختی صورت می گیرد این عمل باعث افزایش فشار (از جانب پمپ اولیه) در قسمت خروجی سوخت می شود.

سال 1386 که نمونه ی صندوقدار 206، که توسط گروه طراحی ایرانخودرو طراحی شد، به بازار آمد ظاهر ناموزون قسمت عقبی خودرو رغبت مردم را به خرید 206SD کم کرده بود.

در غیر این صورت تمامی این موارد در نمونه ی غیر اصلی با هزینه نصف یا حتی کمتر قابل خریداری هستند.

مهره گلویی اگزوز Jac J5 در بسته بندی اورجینال و اصلی سازنده قابل عرضه است. وظیفه اگزوز موتور سیکلت، خروج گازهای ناشی از احتراق در انتهای موتور و کنترل صدای موتورسیکلت و در پایان انتقال حرارت از موتور که در وسط قرار دارد به انتهای موتورسیکلت است.

سطح صاف و یکدست آن تمیز نمودن آن را بسیار راحت نموده است.از ویژگیهای این محصول با توجه به دمای بالای اگزوز، مقاومت بالای آن در مقابل حرارت است.

ممکن است رسوب عامل ایجاد این مشکل باشد میتوانید آن را تمیز کنید. شرکت رایا مولد با امکانات کارگاهی و کارشناسان و تکنسین های فنی خود اقدام به فروش دیزل ژنراتور دست دوم ، آکبند ، ژنراتور گازسوز در رنج های مختلف آمادگی خود را جهت همکاری با شما مشتریان گرامی را اعلام میدارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *