چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

رنگ ) حدود 650 – 850 هزار تومان هزینه بر می دارد. دو موتور 1.6 لیتری و 2 لیتری نیز برای عرضه بر روی 206cc وجود داشت. در هر صورت تعویض کابراتور موجب ایجاد تغییرات اصولی در موتور خودرو و خارج شدن شکل و فرم اصلی موتور از حالت استاندارد میشود.

ولی جعبه دنده 4 سرعته آن بهبود یافت و امکان تعویض دنده به صورت دستی (تیپ ترونیک) نیز به آن اضافه شد. وضعیت اگزور ماشین و عامل بعدی ایراد در گیربکس اتومبیل است که منجر به عدم تعویض دنده به دنده های بالاتر در ماشین های اتومات و لیز خوردن کلاچ در خودرو دنده دستی میشود.

ای کاش به ایران هم می آمد! موتور 1.6 همان موتور TU5 ای است که بر روی تیپ 4 و 5 و 6 نیز قرار گرفته است.

این خودرو از موتور 1.6 لیتری با کد TU5 استفاده می کند که 110 اسب بخار قدرت تولید می کند. یک موتور 2 لیتری با کد EW10J4S که 174 اسب بخار قدرت تولید می کند.

موتور برق | فروشگاه اینترنتی دیجیکالا – Digikala موتور برق بنزینی هوندا المکس مدل SHX2000. این مدل در سال 2000 در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شد و تولید آن تا سال 2008 در کشور فرانسه ادامه داشت.

با جعبه دنده اتوماتیک دوباره به بازار عرضه شد و تولید آن نیز همچنان ادامه دارد. سپر آرسی توری بزرگتری نسبت به سپر معمولی دارد و قسمت پایینی توری آن تا نزدیک وسط جای پلاک ادامه دارد. برای بررسی این مورد، بلافاصله پس از استارت زدن خودرو، به محل اگزوز و خروج دود دقت نمایید.

میزان فشار گازهای خروجی را بررسی کنید. ضمنا فشار داخل باک در هنگام پر کردن به مقدار ۴۰ میلی بار می باشد.

همچنین این تیپ سری اول 206 های اتوماتیک کشور به حساب می آیند که جعبه دنده 4 سرعته با کد AL4 بر روی آن قرار گرفته است. روتور یک میدان مغناطیسی در حال حرکت بر روی استاتور تولید می کند، که موجب اختلاف ولتاژ بین سیم پیچ های استاتور می شود.

سیم پیچ تحریک به واحدهای شناخته شده به یکسو کننده دوار متصل شده است. مونتاژ تیپ 6 با تیراژ بالا از سال 83 شروع شد و به عنوان 206 اتوماتیک جای تیپ 4 را گرفت. 206 های سفارش ایران از سیستم فنربندی مقاوم تری در مقایسه با 206 های اروپایی بهره می برند و ارتفاع آن ها 2 سانتی متر بالاتر از نسخه های اروپایی است.

“کولین فورز” یک گاراژ دار در انگلستان است که چندی پیش خطرناکترین دوچرخه دنیا را به نمایش گذاشت. همچنین تیپ 4 ها مجهز به سنسور باران، محفظه مخفی زیر صندلی شاگرد و توری نگه دارنده صندوق عقب هستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *