چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

۲- سایلنسر اگزوز سه مخزنه ,این نوع اگزوز دارای یک مخزن اصلی می باشد که در دل خود دارای دو مخزن دیگر می باشد که با طراحی مخصوص خود باعث می شود برخود جریان خروجی اگزوز می شود که این برخورد ها خود شکست فرکانسی ایجاد خواهد کرد و تاثیر قابل توجهی در صدای خروجی اگزوز دارند .

در ابتدا این نکته را مد نظر داشته باشید که سه نوع طراحی برای یک سایلنسر اگزوز وجود دارد .

همانطور که در مقاله “صداگیری ژنراتور های دیزلی و گاز سوز ” و در مقاله “نکات مهم در خرید کانوپی سایلنت” توضیح داده شد یکی از روش های مهم در کاهش صدای دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گاز سوز استفاده از سایلنسر اگزوز می باشد ولی در انتخاب و خرید سایلنسر نیز باید نکاتی مد نظر قرار گیرد که تفصیل توضیح داده خواهد شد .

کلیه ژنراتورها ، قابل حمل یا ثابت ، دارای محفظه های قابل سفارشی هستند به نام کانوپی سایلنت. کانوپی همچنین باعث می شود که ژنراتور در محل ایمنی محصور شود. اما کی و چطور بدانیم که وقت تعویض یا رسیدگی و سرویس اگزوز اتومبیلمان است؟

اندازه گیری و نظارت مداوم این پارامترها باعث می شود که ژنراتور در صورت خرابی هر یک از این سنسور ها یا تجاوز از حد آستانه مربوطه خاموش شود. اگر رینگ پیستون های هر کدام از سیلندرها به شدت آسیب ببینند می توانند منجر به راه یافتن هیدروکربن های نسوخته و روغن به درون اگزوز شوند.

محمد فتوحی در پاسخ میگه :قیمت هر منبع فرق میکنه مثلا زانتیا حدود ۳۰۰ تومن و خاک داخلش در میاد کیلویی۲۴۰تومن ماشینهای دیگه اکثرا ازین پایینتر هست قیمتش شما فروشنده هستین یا خریداراسحاق عرب در پاسخ میگه :سلام لطفا قیمت روز خاک کاتالیز را برایم بفرسید باتشکر۲۶ فروردین ۹۷محمد فتوحی :سلام جناب زیبایی این بار رو خریدم و فرستادم کانادا حدودا یک ماه بعد برای خرید بعدی مزاحمتون میشممسعود فدای نیک در پاسخ میگه :سلام فروشنده هستم.

فشار داخل سیلندر تا حدود 40 اتمسفر بالا میرود و بر اثر این تراکم زیاد حرارت هوا داخل سیلندر به شدت افزایش یافته و به حدود 600 درجه سانتیگراد میرسد. 2. سنسورهای موتور – سنسورهای مختلفی حاکی از پارامترهای مهم مانند فشار روغن ، دمای خنک کننده ، ولتاژ باتری ، سرعت چرخش موتور و مدت زمان کار ژنراتور است.

طراحی صدا خفه کن از نظر شکل و محفظه در حذف فشار منفی و صداهای ناهنجار تاثیر منفی دارد. نکته: اندازه خروجی صدا خفه کن بیشتر از خروجی اگزوز میباشد، از این رو هیچ گونه کاهش شتاب و سرعت را بدنبال ندارد.

بي صدا…پر شتاب..کم مصرف..بي نقصه واقعاا..فقط من چهره بيرون سمند سورن دنا رو دوست ندارم..ولي از حق نگذريم داخل اتاقش و پشت فرمونش مخصوصا تو جاده واقعا لذت رانندگي رو ميبري/محسن 57-باسلام اينجانب با تحقيقات بسيار در فروردين نودو چهار اقدام به خريد سمند اي اف سون کردم اين خودرو فوق العاده است ولي فقط تا کيلومتر چهل هزارتا در کيلومتر بيست هزارتا فن و موتور فن سوخت بعداز سه روز از نمايندگي تحويل گرفتم البته دوستان ايرانخودرو لطف کرده جلو پنجره رو شکسته بودن زير بار هم نرفتن در فاصله سه ماه دوبار اقدام به تعويض لامپ هاي چراغ جلو و راهنما کردم وقتي به نمايندگي گفتم مشکل خودرو را اتصال و نقص سيستم برقي اعلام کرد براي تعمير و بازرسي ده روز بايد خودرو مي خوابيد دنده سه در حرکت خود به خود خلاص ميشد گفتند مشکل از گيربکس است و جز گارانتي نيست پنج روز تعمير طول کشيد .

ژنراتور را هنگام کار کنترل می کنند و در صورت لزوم به طور خودکار ژنراتور را خاموش می کنند. لیست کامل قیمتها را در صفحه لیست هزینه تعمیرات مشاهده نمایید..

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *