چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

هم چنین محدوده هشدار سرعت قابل تنظیم، نمایش گر میانگین سرعت، نمایش گر مسافت سنج کل (ODO Meter)، 2 شاخص مسافت سنج مقطعی (Trip Meter)، نمایش گر مدت زمان سواری، نمایش گر زمان باقی مانده برای اجرای سرویس دوره ای از دیگر تجهیزات این موتورسیکلت هستند.

ترمزهای بسیار قوی دیسکی در جلو و عقب و نمایش گر تمام دیجیتال، شاخص میانگین مصرف سوخت، نمایش گر دنده، نمایش گر وضعیت سیالات، نمایش گر دمای مایع خنک کننده، نمایش گر مصرف سوخت، صفحه پیغام نقص فنی، چراغک سیستم ضدسرقت، محدوده هشدار سرعت قابل تنظیم، نمایش گر میانگین سرعت، نمایش گر مسافت سنج کل (ODO Meter)، 2 شاخص مسافت سنج مقطعی (Trip Meter)، نمایش گر مدت زمان سواری، نمایش گر زمان باقی مانده برای اجرای سرویس دوره ای.

سیستم انژکتور این خودرو از نوع پاشش تکی می باشد و همین عامل سبب پایین امدن مصرف سوخت نیز می شود (برخلاف پارس و سمند). ۵. در نهایت می توان به ویژگیهای کیفی مانند کاهش حداکثری آلاینده ها، نرم کار کردن موتور سیکلت، افزایش قدرت و شتاب موتور، پایین آوردن دما، کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان به عنوان ویژگیهای مطرح این قطعه اشاره کرد.

وظیفه اگزوز خارج کردن دود و آلاینده های حاصل از واکنش شیمیایی به وجود آمده در سیلندر است. نقش اگزوز در وسایل نقلیه بسیار پر رنگ است و به طور کلی نقش این قطعه را می توان در سه دسته کاهش صدا، کاهش دما و کاهش آلاینده ها خلاصه کرد.

اگزوز قطعه ای است که در ساخت انواع مختلف وسایل نقلیه از جمله موتور سیکلت به کار می رود. مدیران و سرمایـه گذاران شرکت یکتاز سیکلت کویر با تجربه ای بیش از 40 سال درون زمـینۀ موتورسیکلت و با درک نیـاز روزافزون اقشار گوناگون بـه این نوع وسیلۀ نقلیـه مـی کوشد بـه انواع سلایق درون این زمـینـه پاسخ دهد.

اموزش ساخت سر اگزوز برای موتور سیکلت بعد در ادامـه با حساس کامپیوتر همراه باشید. اما در اینجا به راه های خانگی برای تمیز کردن استیل و کروم موتور می پردازم تا اگر تمیزکننده و جلادهنده موتور در دسترستان نبود، بازهم بتوانید موتور خود را برق بیندازید و اثرات روغن، زنگ زدگی و رسوبات را از لوله ها، اگزوز و سایر قسمت های زیرین موتور از بین ببرید.

کویر موتور با اخذ نمایندگی های رسمـی تعدادی از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیـایی مفتخر گردیده هست تا نام خود را بـه عنوان تحول آفرین درون تاریخچۀ صنعت موتورسیکلت درون ایران از سال 1388 بـه ثبت رساند.

این اگزوز ویژگیهای خاص خود را دارد و در فرایند مخصوص به خود تولید می شود. 1. شمعها را تک پلاتینه خریداری کنید و فاصله آن تک پلاتین تا هسته مرکزی که فابریک ۰/۹ است را با فیلر ۰/۷ تنظیم کنید.

سیستم کل اگزوز از 3 بخش کلی تشکیل شده است که می توان آن را به بخش اتصال به موتور، بخش میانی و بخش انتهایی تقسیم بندی کرد.

خط مشی و سیستم های فروش اگزوز. در این مقاله در رابطه با اگزوز هوندا 125 ، کارکرد و ویژگیهای آن و البته فروش آن صحبت خواهیم کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *