چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

در صورت استفاده زیاد و یا فشار آوردن زیاد به صفحه کلاچ گیر بکس های دستی و یا دوکلاچ اتومات و استهلاک آنها، اصطکاک کافی میان فلایویل و گیربکس برای انتقال حداکثر نیرو از بین خواهد رفت و بخش زیادی از توان موتور قبل از اینکه به سر چرخ ها برسد هدر می رود و سبب کاهش شتاب خودرو می شود.

سر موتورها در کارخانه ریخته گری Cosworth Coscast در Worcester ریخته شد و برای نصب در بقیه موتور به آلمان فرستاده شد ، قسمتهایی از آن متفاوت از موتور استاندارد 2.3 لیتری از جمله پیستون های آلیاژ فشرده فشار و حلقه هایی بود که برای مقاومت در نظر گرفته شده بودند.

کاهش شتاب خودرو دلایل متعددی دارد که در ادامه به طور جداگانه هر دلیل را بررسی می کنیم. از دلایل دیگری که باعث کاهش شتاب خودرو می شود وجود نشتی در خط انتقال سوخت می باشد. در صورت مشاهده وجود خوردگی الکترود سر شمع ها و ناصافی لبه های آن، باید بدانید که ممکن است کیفیت جرقه و انفجار در سیلندر تحت تأثیر قرار گرفته و شتاب خودرو کاهش یابد.

در صورت وجود نقص و کاستی در هر یک از این قسمت ها سرعت اتومبیل کاهش می یابد. در صورت استشمام بوی بنزین از درون خودرو و یا مشاهده لکه های نشتی بنزین در زیر ماشین می بایست فورا اتومبیل خود را بررسی و تعمیر کنید.

فیلتر هوا از ورود آلودگی ها به درون موتور جلوگیری می کند. همان طور که هوای ورودی به موتور باید تمیز باشد تا بر روی شتاب خودرو تأثیر منفی نگذارد، دود نیز باید از طریق یک خروجی کاملا باز از آن خارج شود تا سبب کاهش شتاب خودرو نشود.

سنسور اکسیژن که بر روی منیفولد دود نصب می شود نسبت هوا به اکسیژن را تنظیم می کند و میزان اکسیژن سوخته نشده در اگزوز یعنی آلاینده های بنزین را اندازه گیری می کند و در میزان مصرف سوخت تاثیر زیادی می گذارد.

این امر سبب تخلیه مقدار زیادی سوخت شده و باعث می شود سوخت مورد نیاز انژکتور ها تأمین نشود. در صورتی که رینگ های کمپرس روی پیستون درون سیلندر که بالا و پایین می روند، قادر به آب بندی کامل هوای فشرده نباشند، چگالی مخلوط سوخت و هوا در سیلندر کاهش یافته و به دنبال آن قدرت انفجار نیز کاهش می یابد.

سادهترین راه برای تشخیص تفاوت بین مایع خنککننده و آب در زیر ماشین، بو و رنگ سیال است. خرابی سوپاپ ها و آب بندی نبودن محل نشست آنها روی سر سیلندر نیز می تواند باعث ایجاد چنین مشکلی شود.

لوله های اگزوز نیز اغلب کوچکتر از قطر هستند که جریان خروجی را محدود می کند. سپس از طریق اگزوز گازهای خروجی را به بیرون هدایت می کنند. فن تهویه اگزوز گریز از مرکز صنعتی ، دمنده سانتریفیوژ ، فن خنک کننده تجهیزات تهویه و تجهیزات ارتباطی فن ، یک تولید کننده در مقیاس بزرگ است که آمپ R&را یکپارچه می کند.

علاوه بر این، برای افزایش طول عمر سیستم اگزوز ضروری است که از یک مکانیک قابل اعتماد کمک بگیربد. چگونه اگزوز موتور را زنبوری کنیم؟ آنها برای جستجوی آپارتمان از هم جدا شدند ، اما وقتی دین از خواب بیدار شد و آنها را صدا زد ، اوضاع خراب شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *