چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همچنین زمانی که بهمنظور نصب یک سیستم صوتی با صدای رسا اقدام مینمایید باید بدانید که قطعات این سیستم نظیر بلندگوها، آمپلیفایر و غیره میتواند وزن خودرو را افزایش داده و نهایتاً به کمتر شدن شتاب و سرعت خواهد انجامید.

در نظر داشته باشید که راننده هر لحظه نیازمند آن است بدانید چه اتفاقی در بخش های مختلف خودرو رخ می دهد، کدام یک از بخش های آن عملکرد مطلوبی دارند و چه قسمتی دچار ایراد فنی گردیده است. ابتدا این پیچ را شُل میکنیم تا دلکو بهراحتی حرکت کند و بعد دلکو را به یک سمت میچرخانیم.

ابتدا این پیچ را شل میکنیم تا دلکو به راحتی حرکت کند. سنسورهای دمای هوای ورودی از دیگر انواع سنسورهای خودرو می باشد که دمای هوای وارد شده به داخل موتور خودرو را اندازه گیری می کند. سنسور فشار هوای داخل منیفولد یکی از مهمترین انواع سنسورهای خودرو می باشد که فشار هوای ورودی به موتور خودرو را اندازه می گیرد و به ایسیو منتقل می کند.

هرچند که همین ویژگی باعث کاهش دور موتور نهایی می شد. اما نکته اینجاست که هماندازه نبودن طول این وایرها به دلیل موقعیت متفاوت دلکو با هر یک از شمعها، باعث یکسان نبودن جرقه در سر هر یک از شمعها میشود.

زمانی که یک موج به سوراخ برخورد میکند، بخشی از آن وارد محفظه و بخشی بازتاب مییابد. این سنسورها قادر هستند سیگنال های الکتریکی را به عنوان خروجی ارسال کنند.

در مقایسه با مدل قبلی، صدای این مدل اگزوز به مراتب قابل تحملتر است و فقط موتور صدای بیشتری از خود تولید میکند و همین طور تغییر محسوسی در گاز خوردن ایجاد میگردد. این صاف بودن گازهای خروجی اگزوز هم نشان دهنده عملکرد درست و خوب موتور است.

عملکرد سیستم، مکانیسم لازم در قطعه، جنس و متریال به کار رفته در سیستم و قیمت آن ها میتواند در قیمت کل قطعه و اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید تاثیر گذار باشد.

همین دلایل سبب شد طراحان اتومبیل تصمیم به حذف قطعه دلکو در سیستم جرقهزنی بگیرند. منبع ریموتدار دارای یک کیت الکترونیکی است که میزان خروجی هوا از منبع را به صورت الکترونیکی کنترل میکند.

اگرچه گیر کردن سر داخل لوله اگزوز یک اتفاق بسیار بد است اما اوضاع زمانی بد میشود که مست هم باشید.

توجه داشته باشيد كه مشتري ممكن است داخلي، عمليات بعدي يا مصرف كننده نهايي خودرو باشد اگر كاركرد مي تواند ؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *