چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

گیره های باند فشار بیش از یک منطقه وسیع را اعمال می کنند و اعوجاج کمتری را ایجاد می کنند، به طوری که می توانند انتخاب خوبی باشند اگر سهولت جداسازی مورد نظر باشد.هنگامی که شما به قطعات سیستم اگزوز فکر می کنید، خنک کننده ها، لوله ها، مبدل های کاتالیزوری و منیفولدها به سرعت به ذهن می آیند.

محل کار من جنوب کشور، عسلويه ست و معمولاً کولر بايد با توجه به گرمي هواي منطقه روشن باشه، وقتي کولر روشن باشه رانندگي در سطح شهر با مشکل پدال گاز و تاخير در گاز خوردن مواجه بودم. قطر دهانه اگزوز موتور و یا در صورتی که موتور مجهز به سوپر یا توربو شارژ باشد قطر دهانه آن باید اندازه گیری شود.

البته باید گفت که نتیجه درگ از همان ابتدا هم معلوم بود ولی خوب جوان است و یک دنیا هیجان! چرا که سهلانگاری در طراحی هر کدام، شاید باعث کم شدن فشار گازها و در نتیجه ممانعت از خروج متعادل آنها از اگزوز و در نهایت کم شدن از قدرت مفید پیشرانه شود.

كسي در مورد وجود كاتاليست يا همچين چيزي تو اگزوز پالس اطلاعي داره؟ آيا ضرري هم داره؟ این محصول ، اسپرت خودرو هم از جمله قطعات تقویت کننده موتور در دسته قطعات اسپرت و می باشد و جزء قطعات تیونینگ و پرطرفدار میباشد که ما به شما معرفی میکنیم.

ما انتخاب زیادی از لباسی خاص و جهانی خودرو داشته ایم. پیشنهاد ما به شما این است که به مهندسان در این زمینه اعتماد کرده و سیستم اگزوز خودروی خود را تغییر ندهید. این قطعات کوچک، اما با این حال مهم اجزای سیستم اگزوز مهر و موم شده است، جلوگیری از نشت اگزوز پر سر و صدا که می تواند منافذ خطرناک کربن (CO) را وارد کابین، و حمایت از سیستم برای جلوگیری از فشار و جزر و مد مواد تشکیل دهنده.

نشت قبل از صدا خفه کن می تواند ایجاد سر و صدا، و نشت در هر نقطه از سیستم می تواند اجازه می دهد سموم سمی وارد کابین. خروج آب از اگزوز اگر در فصل زمستان اتفاق بیفتد، میتواند مسئله ای عادی باشد که برای تمامی خودرو ها در فصل زمستان رخ می دهد.

چک شدن خودرو توسط یک متخصص وقتی که از اگزوز خودروی شما آب یا بنزین خارج میشود امر بسیار مهمی است و در صورت نادیده گرفته شدن میتواند به مشکلات جدیتری منجر شود. شما میتوانید با ورود به سایت خودروآیدی ( KHODROiD ) مدل ها و برند های کیت های اگزوز در سایت ملاحظه و سفارش دهید.

این شرکت مالک برند لکسوس نیز می باشد . واشر نیز برای برنامه های کاربردی که در اصل با واشر نباخته اند، در دسترس است، زیرا برای چند منظوره، تقریبا در خدمت و تقسیم سطوح آب بندی و تخریب به نقطه ای است که یک واشر لازم برای مهر و موم تنگ است، در دسترس است.

خارج شدن مستمر دود آبی از اگزوز که عموما در خودروهایی با کارکرد بالا رخ میدهد، نشانه روغنسوزی است. یکی دیگه از مشکلاتی که به اگزوز مرتبط می باشد، کاتالیست های داخل آن می باشد. گروه لابیگر اروپایی «حملونقل و محیط زیست» Transport & Environment که علاقه زیادی به برقی شدن حملونقل دارد، منافع حاصل از سوختهای مصنوعی را «سراب» توصیف کرده و اعتقاد دارد که قانونگذاران باید استانداردهای دیاکسیدکربن را بر اساس آلایندههای اگزوز خودروها وضع کنند.

فلنج منیفولد به لوله هدر اگزوز یک اتصال دیگر است که در آن یک واشر به طور معمول استفاده می شود و اجزاء مانند کاتالیزوری اغلب نیاز به واشر دارند.چوب لباسی اگزوز از سیستم اگزوز در محل طراحی آن پشتیبانی می کند و شاسی را از لرزش موتور محفوظ می دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *