چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اگر خودرو بر روی جاده حالت بیثباتی پیدا کند و منحرف شود، ممکن است از فرسودگی کمک فنرها باشد. در سرورهای نصب شده روی رک ، ممکن است یک ردیف از فن ها برای ایجاد جریان هوا از طریق شاسی از جلو به عقب عمل کنند ، که توسط مجاری غیرفعال یا کفن در مخزن های گرمکن جداگانه هدایت می شود.

ابعاد و سوراخ های نصب باید با تجهیزاتی که از فن استفاده می کنند مناسب باشد. ابعاد داده شده عرض بیرونی فن است نه فاصله بین سوراخ های نصب. تیپ5 های این دوره همچنان تا درصد بالایی فرانسوی بودند و دست نخورده؛ در آن دوره حتی لاستیک زیر خودرو های تحویلی از برند میشلن بود که یکی از سرشناس ترین برند های ساخت تایر در دنیاست و از قضا فرانسوی نیز هست.

در مورد کاتالیست و نحوه عملکرد آن چه می دانید؟ این شرکت معمولاً از نظر بصری دوچرخههای جذاب ایتالیایی را ارتقا میدهد؛ اما این موتورسیکلت عجیب دارای نمای جلو و عقب نه چندان جالبی است که در کل آن را به یکی از زشتترین موتورسیکلتهای تاریخ معاصر تبدیل میکند.

بسیاری از گیمرها ، اصلاح کننده های کیس و علاقه مندان از فن هایی استفاده می کنند که با چراغ های LED رنگی روشن شده اند. معمولاً از فن های چهارگوش استفاده می شود ، اما از قاب های گرد نیز استفاده می شود ، غالباً می توان از فن بزرگتر از سوراخ های نصب استفاده کرد (به عنوان مثال ، فن 140 میلی متری با سوراخ هایی برای گوشه های فن مربع 120 میلی متری) به عرض فن های مربعی و قطر فن های گرد معمولاً بر حسب میلی متر بیان می شود.

در لپ تاپ های بازی و ایستگاه های کاری موبایل ، ممکن است از دو یا چند فن سنگین استفاده شود. معمولاً از فن های بزرگتر برای محفظه خنک کننده ، CPU های دارای هیت سینک بزرگ و منبع تغذیه ATX استفاده می شود.

معمولاً از فن های کوچکتر برای خنک کردن CPU ها با هیت سینک کوچک ، منبع تغذیه SFX ، کارت های گرافیک ، پل های شمالی و غیره استفاده می شود. نویز فن تقریباً متناسب با قدرت پنجم سرعت فن است.

سرعت چرخش (مشخص شده در دور در دقیقه ، RPM) همراه با فشار استاتیک جریان هوا را برای یک فن معین تعیین می کند. نصف شدن سرعت نویز را حدود 15 دسی بل کاهش می دهد. هنگامی که این جریان به دلیل وجود انسداد در مبدل به خوبی صورت نگیرد متوجه کاهش توان پیشرانه به خصوص در زمان شتاب گیری، حرکت در سربالایی یا حمل بار سنگین خواهید شد.

هرچند، در صورت استفاده از سایلنسر اگزوز مناسب، صدای خروجی از اگزوز دیزل، آزاردهنده نخواهد بود و این اقدامات ضرورتی نخواهد داشت.

ما در این مقاله یکی از ساده ­ترین و کم هزینه ­ترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد، بنابراین یکی از مناسب­ترین روش­ها شستشوی کاتالیست می ­باشد، اما زمانی که بحث شستشو به میان می آید، ممکن است، این سوال در ذهن صاحبان خودرو ایجاد شود که چگونه می ­شود این کار را بدون آسیب رسیدن به خودرو انجام داد؟

با توجه به فشار کم ، حجم زیاد جریان هوا که ایجاد می کنند ، بیشتر طرفداران مورد استفاده در رایانه ها از نوع جریان محوری هستند. فن های مربع 80 میلی متر و 92 میلی متر در برنامه های کم تقاضا استفاده می شوند ، یا در جایی که فن های بزرگتر سازگار نیستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *