چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

توضیح: نوع دیزل ژنراتور باید با توجه به شرایط کاری آن تعریف شود؛ به عبارتی آیا از ژنراتور دیزلی به عنوان برق اضطراری (Standby) استفاده می شود یا به عنوان یک مولد برق دائم (Prime Power Source). یکی از آیتمهای مهم میزان دسیبل میباشد که هر چه کمتر باشد صدای موتور برق کمتر خواهد بود.

در این حالت باید سطح روغن را در موتور کنترل کرده و در صورت پایین بودن میزان آن، باید روغن اضافه کرده تا به سطح عادی برگردد.

توضیح: این سئوال به منظور شناسایی میزان قدرت ژنراتور دیزلی می باشد. این پانل ها در ژنراتور های دیزلی کوچک می توانند روی بدنه محصول قرار گیرند.

ژنراتور های دیزلی با ظرفیت های 5 کیلووات الی 50 کیلووات برای مصارف خانگی در بازار به راحتی در دسترس هستند.

پانل کنترل معمولا دارای دکمه ها و یا سوئیچ هایی است که برای مدیریت دیزل ژنراتور در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند. کنترل پنل دیزل ژنراتور چیست؟ بسته به نوع دیزل ژنراتور مورد استفاده، ممکن است کنترل پنل گرمکن (موتور دیزل) برای زمانی تنظیم شود و پس از آن ژنراتور با استفاده از استارتر خودکار، شروع به کار بنماید.

کنترل پنل دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟ هرچه بیشتر انباشته شود ، به ترتیب در خروج گازهای خروجی تداخل بیشتری ایجاد می کند و کار موتور سخت تر می شود. این مهم است که به حذف هوای آلوده تولید شده در محل کار.

دود سياه به علت فرسايش قطعات موتوری نظير رينگ ،پيستون ، بوش و سوپاپ ها: به علت فرار گازهاي متراكم شده از سيلندر، مقداي هواي درون سيلندر كم شده و نسبت مناسب هوا به سوخت تغيير ميكند که اين موضوع با تعمير موتور و تعويض قطعات ممكن است.

يكي از شركت هايي كه با افزايش تقاضاي خودرو مي تواند پيشرفت رو به رشدي داشته باشد شركت اگزوز خودرو خراسان مي باشد.

از این رو شما می بایست برای انتخاب دقیق یک دیزل ژنراتور موارد کلیدی را در ذهن بسپارید. پانل های کنترل را می توان با سوئیچ انتقال اتوماتیک (ATS) برای حفظ تداوم قدرت الکتریکی ترکیب کرد. در حالی که دیزل ژنراتور صنعتی با توان 50 کیلووات الی 3 مگاوات بصورت ثابت یا موبایل (نصب شده بر روی شاسی چرخ دار) عرضه می شود.

از این رو، ژنراتورهای گازوئیلی صنعتی اکثرا در مراکز بیمارستانی، ساختمان سازی و راهسازی، کشاورزی، مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین در استخراج معادن استفاده می شود. گاهی اوقات این مساله میتواند ناشی از خلاصی بیش از حد شیر سوپاپ باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *