چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

با توجه به هزینه بالای تعویض واشر سرسیلندر، یکی از سوالاتی که ممکن است برای خیلیها پیش بیاید این است که با یک واشر سرسیلندر سوخته، چقدر میتواند قبل از بروز مشکلات بیشتری برای موتور رانندگی کرد؟

خشک کن خلا به این صورت میباشد که با استفاده از این اصل فیزیکی که در فشار پایین تر از فشار اتمسفر یک ، دمای تبخیر آب کاهش می یابد ، طراحی و ساخته میشوند .

صوفی افزود: کاتالیزور،یکی ازقطعات مهم وضروری خودرواست که کاربرد آن کاهش آلایندگی گازهای خروجی ازموتوراتومبیل است.محل قرارگرفتن آن در مسیر خروجی اگزوزخودرواست و درساخت آن ازفلزات گران بهایی استفاده شده است.البته کاتالیزورنصب شده روی هرخودرو براساس حجم موتور،نوع سوخت ودیگرآیتم های فنی و ایزوهای بین المللی طراحی وساخته می شود و دربازار لوازم یدکی،قیمت های متفاوتی دارد.به طورمعمول اتومبیل های روزدنیا ازتکنولوژی جدید تری برخوردارند وقیمت قطعات یدکی آنها نیزگران تراست.

در خشک کن های دارای محفظه احتراق باید نواحی اطراف محفظه کاملا عایق بندی شده باشد و حرارت خروجی از اگزوز به نحوی در جهت استفاده مجدد در خشک کن بکار گرفته شود.

در سال 1384 خورشیدی بود که شالوده شرکت دانش بنیان ژیناگستر فعلی شکل گرفت و تا امروز به عنوان طراح و سازنده سیستم خشک کن، تجهیزات مرتبط با خط تولید چیپس میوه و سبزیجات و دستگاه خشک کن نوین به کار خود ادامه می دهد.

خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که مهمترین دلیل ایراد در خشک کن ماشین لباسشویی را میتوان خرابی پمپ تخلیه عنوان کرد. از این لوله های اگزوز می توان استفاده کرد در رابطه / تعمیر استانداردهای خود را اگزوز سیستم و یا با عملکرد سیستم اگزوز خود را به عنوان ارتقاء داده شده است.

این لوله اگزوز را می توان در رابطه با تعمیر استانداردهای خود را سیستم اگزوز و یا با سیستم اگزوز عملکرد خود را به عنوان ارتقاء استفاده می شود.

فروخته شده و به عنوان کالای پس از فروش استفاده می شود. 4. ما می توانیم بهترین کار را به عنوان درخواست خود را اگر شما برای ما ارسال برخی از تصاویر و طرح برای محصول.

این بخش نیاز به بر روی سیستم اگزوز خود را welded. حالا ما درباره خودرویی واقعی و اصیل با تمامی جزییات خاص خود صحبت میکنیم.

ما محصولات با کیفیت بالا تولید می کنیم و متعهد به حفظ ارتباط مداوم با مشتریان هستیم. بله ، ما می توانیم نمونه را تهیه کنیم ، اما مشتریان مجبورند هزینه نمونه و هزینه پیک را پرداخت کنند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *