چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

ولی در مدل اتوماتیک سنسور نور نیز وجود دارد. تعویض تایر ممکن است ابتدا کمی گران به نظر برسد ولی هزینه آن از یک تصادف بسیار کمتر می باشد. پس از جداسازی صدا خفه کن اگزوز از اتصالات لاستیکی، صدا خفه کن را سر جای خود نگه می دارند.

با کاربرد این تجهیزات می توانید حداقل 80 درصد از صدای گوش خراشِ فن های ماینر را حذف کنید. کمپرس رد کردن اضافی یا جریان هوای کارتر ممکن است روغن را از سیستم تهویه کارتر عبور دهد و وارد محفظه های احتراق کند تا در آنجا بسوزد.

یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر را میتوان درون یک اطاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. در حالیکه در درجه حرارت ثابت بالای 300 درجه سانتی گراد قابلیت یک ظرف مبدل نو در مورد مونو اکسید کربن ها 68% تا 99 % و برای هیدروکربن ها 95% می باشد .

اگر دود آبی رنگ باشد، موتور روغن سوزی دارد، اگر دود بیشتر سیاه است تا آبی، همه سوخت در محفظه احتراق نمی سوزد و احتمالاً مخلوط هوا – سوخت بیش از اندازه غنی است. کسی تا حالا این مشکلو داشته با اگزوز؟

گرمای بیش از حد موتور، زدن جوش کاذب در رادیاتور، وجود آب در سرپیستونها، مخلوط شدن آب و روغن، دیر روشن شدن موتور، بد کار کردن موتور، خروج بخار آب از اگزوز و رنگ روغن موتور تقریباً به صورت شیری رنگ خواهد بود و همچنین کم شدن قدرت و کشش موتور از دیگر اعلام سوختن واشر سرسیلندر میباشد.

پیچ ها را از هر فلنج به پایین محکم کرده و بررسی کنید که اگزوز آزادانه به آویزهای لاستیکی آویزان است. علاوه بر تنظیم باد، عمق آج لاستیک های خودرو را نیز باید همیشه بررسی و کنترل کرد.

مسیر عبور کابل یا داخل کانال و یا روی لدر می باشد که در هر دو حالت می بایست توسط بست های پلاستیکی مهار شود.

در داخل شکاف گل های لاستیک زائده هایی وجود دارد که نشان دهنده مقدار مجاز استفاده از آج لاستیک هستند.

علل دیگر پایین بودن فشار روغن عبارتند از : ضعیف بودن فنر شیر فشار شکن، پارگی یا ترک خوردن لوله روغن و گرفتگی لوله یا فیلتر روغن، رقیق شدن روغن، کف کردن روغن، ایجاد لجن در مدار، کم بودن مقدار روغن یا رقیق شدن روغن بر اثر گرمای بیش از حد.

ترکیبات موجود در گازهای خروجی موتور برای محیط زیست مضر است و با تنظیم صحیح و به موقع موتور می توان از مقدار آلودگی هوا کاست. برای اطمینان از مناسب بودن فشار تایرها، توصیه می شود هر دو هفته یکبار، زمانی که لاستیک ها سرد هستند، فشار آنها تنظیم شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *