چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

بازیافت فلزات گرانبهای مورد استفاده در قطعه کاتالیروز یا همان کاتالیست٬ سالهاست که در بازار خودرو جهان به امری پر سود و بسیار مهم بدل شده است اما تاکنون این مهم در ایران مورد کم توجهی قرار گرفتهبود٬ با این حال قرار است مگاموتور در قالب پروژهای تازه نسبت به بازیافت این فلزات گرانبها اقدام نماید.

در آن روزها این موتورسیکلت یکی از نرم ترین پیشرانه ها را در بین موتورسیکلت های تورینگ اروپایی داشت و موفقیت آن باعث شد تا بنلی با افزایش حجم پیشرانه آن، مدل 900 سی سی این موتوسیکلت را روانه بازار کند.

خرید اینترنتی مینی کیبورد بی سیم همراه با تاچ پد مدل kb198 و قیمت انواع کیبورد (صفحه کلید) متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجیکالا. انواع دوچرخه توریستی هستند که مناسب سفر با دوچرخه اند.

برای آنکه کار با موتورسیکلت برای راکبینی با قدهای مختلف راحت باشد، این امکان برای پایه پدال ترمز پایی در مدل V فراهم شده است که بتوان آن را در سه موقعیت مختلف جای داد.

برای همه افراد ، میزان راحتی بسیار مهم است. برای موتورهای موتور سیکلت V شکل Harley یا Choppers ژاپنی، قطعاتی از 55 لوله Hound که برای خنک کننده های برخی از اتومبیل ها استفاده می شود، می تواند نزدیک شود.

آنچه را از پیکرهایشان باقی مانده بود، به سردخانه بیمارستان نمازی شیراز بردند. فردا که به پایگاه رفتیم، سرگرد دانشمندی که یزدی هم بود، من را احضار کرد و گفت «چرا اینها را به سردخانه بردی؟ » آنها را به سردخانه بیمارستان بردم.

آنها را بردم که بدانند پایان اینراه، خانه بزرگ و راحت در لواسان نیست.» چندشب پیش در لواسان خانهای دیدم که قیمتش ۶۰۰ میلیارد تومان بود. من هرچه نشستم حساب یکمیلیارد را بکنم، دیدم تا ظهور صاحبالزمان (عج) طول میکشد که عدد یک را به میلیارد برسانم.

من هم که ستوان دو بودم، آنموقع بیستودوساله بودم. بعضیها با پول و آبرو بازی میکنند که به خانه میلیاردی میرسند اما اینخلبانها با جانشان بازی میکنند. حالا معلوم نیست که آیا حجم موتور محصول کویر موتور نیز در اصل ۳۱۲ سیسی است و صرفا به خاطر قوانین داخل کشور برابر با ۲۴۹ سی سی اعلام شده و یا واقعا این شرکت از پیشرانه کمحجمتر برای محصول خود استفاده کرده است.

معمولا بعضی از موتور های کوچک تر از سوخت گازوییل برای کار کردن استفاده می کنند اما سوخت اکثر دیزل های بزرگ از سوخت دیزل ، پروپان مایع ، گاز پروپان یا گاز طبیعی است.

یعنی روغن همراه با بخار به بیرون چکه کرده و بقیه وارد چرخه احتراق شده از اگزوز خارج میشه . اینجاست که با بروز برخی علائم خرابی خود را اعلام میدارد و شما را به فکر خرید و تعویض این کنترلکننده میاندازد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *