چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

منبع اگزوزها همچنین می توانند از یک افزودنی برای کاهش انتشار های مضر استفاده کنند. گاز خروجی از ماده عبور می کند و دوده جمع آوری می شود.

در محیط هایی مانند پالایشگاه های نفت و گاز و سکوهای نفتی، بخاطر وجود گازهای خطرناک و اشتعال زا، باید جرقه های خروجی اگزوز موتور ها گرفته شود.

این گاز های سمی عبارتند از: سولفید هیدروژن و آمونیاک. توصیه ما به شما این است از با کیفیت ترین قطعات استفاده نمایید، زیرا وقتی یک بار از قطعه خوب و با کیفیت استفاده کنید، فقط همان یکبار را هزینه کرده اید ولی چنانچه از قطعات ارزان قیمت و درجه دو استفاده نمایید باعث می شود طی زمان کوتاهی دوباره برای تعویض قطعه اقدام نمایید و علاوه بر اینکه خود قطعه آسیب میبیند باعث آسیب رسیدن به قطعات جانبی آن نیز می شود.

این عیب معمولا منجر به خام سوزی و افت توان موتور در حالتی میشود که وایر و شمعها سالم هستند. واحد اندازه گیری است که برای تقریب پاسخ شنوایی انسان به صدا استفاده می شود.

متأسفانه شورولت نووای ایران در عقب حالت ناراحتکنندهای را برای استفادهکننده به وجود میآورد. سیستم های پیشرفته برای ژنراتورهای اضطراری مهم نیستند.

این دسته شامل ضایعاتی همانند منبع اگزوز خودروها، حلب های بهداشتی، ورق های گالوانیزه استفاده شده و رنگی، شلنگ های سوخته فشار قوی می شود. انجمن سیستم های تولید برق (EGSA) یک راهنمای ارزیابی ایجاد کرد که رتبه بندی های صدا خفه کن اگزوز را برای هر سازنده متعلق به انجمن فراهم می کند.

۸ – کاهش دمای کاتالیزور (با توجه به اینکه بازدهی واقعی کاتالیزور هنگامی است که دمای آن بالا می رود و حتی احتمال دارد تا مرز ۷۰۰ و ۸۰۰ درجه هم نزدیک شود پس کاتالیزوری که پس از مدتی رانندگی و گرم شدن موتور هنوز به دمای ایده ال خود نرسیده باشد معیوب است) البته راه تشخیص دمای کاتالیزور نیازمند دستگاهی به نام حرارت سنج اینفِرارِد(Infrared) است.

البته مشتریان باید بدانند که متوسط عمر این قطعه چیزی حدود چهار سال است و پس از مدت زمان یاد شده باید قطعه مورد نظر تعویض شود. اغلب در موتورسیکلت ها بانک را تغییر می دهند (Slip it) ، یعنی محدوده کار کمی به سمت بالا ، بسیار کمی تغییر می کند ، اما تنظیم در نظر گرفته می شود 🙂 در واقع ، فقط صدا تغییر می کند و ما در مورد افزایش صحبت نمی کنیم ، مانند رانندگی است در سراسر شهر با لغزش cy موتورسیکلت شبه ورزشی.

در ملحه بعد بانك ايران با بانك طرف قرارداد ارتباط برقرار كرده و نوع خريد كه مي تواند نقدي، شش ماهه و يا يكساله باشد را تعيين كرده به اين ترتيب بانك مقابل با فروشنده قرارداد بسته و در مقابل جنس پول را به آن ها تحويل مي دهد ضمنا در اين قرارداد شرايط حمل و نقل و بيمه نيز تعيين مي گردد كه مي تواند زميني، هوايي و يا دريايي باشد و همچنين فرصت تحويل كالا حداكثر بيست و يك روز مي باشد.

همچنین این انبار های اگزوز صدای موتور دیزل ژنراتور را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهند. در درجه بندی روزهای اول انبار اگزوز ، چهار درجه پایه وجود داشت. شدت صدا منتشر شده از یک سیستم اگزوز در واحد دسی بل (dB) اندازه گیری می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.