چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

این سیستم با 24سوپاپ و فناوری زمان بندی متغیر آنها، قادر به تولید 300 اسب بخار در دور 6400 و گشتاور 361 نیوتنمتر در دور 4900 است. انواع میل لنگ : میل لنگها را میتوان براساس تعداد لنگهایشان یا محورهای اصلی و غیره طبقه بندی کرد اما اصولا برای میل لنگها طبقه بندی خاصی وجود ندارد و تفاوتهای آنان و به نحوه استفاده و هدف از ساخت آنها بر میگردد آنچنانکه اندازه میل لنگ ، تعداد محورهای اصلی، تعدا لنگها و طرز قرار گرفتن لنگها بر روی میل لنگ همگی به نوع ، اندازه و دور موتور ، موتور مورد نظر بستگی دارد.

QuickSilver با کاتالوگی بالغ بر 3000 مدل گسترده ترین رتج محصولات را در دنیا داراست. درون مورد قیمت , برتری چند مـیلیونی با سمند هست که تفاوت مدل بنزینی ان با گاز سوزش درون حدود… البته این چراغ برعکس دیگر هشداردهنده های درون این مجموعه که هر کدام برای یک عامل خاص هستند، به دلایل مختلفی می تواند روشن شود.

یکی از کاربردی ترین چراغ هایی که درون مجموعه پشت آمپر وجود دارد و خبر خرابی یک قسمت از خودرو را می دهد ،چراغ چک یا همان Engine Check است.

104 ـ وسيله نقليه فوقسنگين: انواع خودرو و ادوات مربوط است كه توانايي حمل محمولات وزين با وزن ناخالص بالاتر از 40 تن و حجيم با حجمي با ابعاد مازاد بر اندازههاي زير را داشته باشد: طول 5/16 متر، عرض 6/2 متر و ارتفاع 5/4 متر.

این سیستم به خاطر خواب زیاد خودرو های گران قیمت که کارکرد کمی در طول هفته خواهند داشت، به وجود آمده است و به همین خاطر که در تعداد کمی از خودرو ها وجود دارد، آمار ناچیزی را به خود اختصاص می دهد.

شاید منظور من را درست متوجه نشده باشید، اما بهتر است از زاویه ای دیگر به موضوع بنگریم. هزینه تعمیر این قطعه در حدود ۵ دلار است اما اگر توسط کارشناس و در سرویس های تعمیرگاهی صورت بگیرد تا ۱۲۰ دلار نیز خواهد رسید.

قابل ذکر این که هر چند این عوامل به صورت مشترک در نتایج بررسی های این موسسه ها دیده می شوند، اما ممکن است بسته به جامعه آماری آنها،در ترتیب و درصد این عوامل اختلافاتی وجود داشته باشد. وایر های معیوب خرابی وایر ها با ۲٫۸۹ درصد در رتبه هفتم قرار دارد.

خرابی سنسور اکسیژن سنسور اکسیژن در این لیست با ۷٫۵۵ درصد، در صدر جدول قرار دارد. در واقع این سنسور در عکس سنسور جریان هوا کار می کند. شمع موتور حتی در خودرو های با تکنولوژی پایین که از سیستم تزریق انژکتور بهره می برند نیز، خرابی یک شمع و کارکرد نادرست آن باعث روشن شدن چراغ چک می شود.

البته تیونینگ چراغ ها فقط به چراغ های جلو ختم نمی شود و چراغ های عقب نیز از این مورد استثنا نیستند و معمولا موقع تیون کردن چراغ ها، تمامی چراغ ها باید با هم تیون شوند تا یک دستی در چراغ ها حفظ شود و موجب دوگانگی در جلو و عقب خودرو نباشیم.

این مشکل با ۷٫۱۷ درصد در رتبه دوم قرار دارد و هزینه رفع آن نیز در حدود یک دلار می شود. این در حالی است که در خودرو های مدرن با تکنولوژی بسیار بالا، جدیدا چراغ هشدار دهنده خراب شدن باتری نیز قرار داده شده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *