چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

این محصول جهت اسپرت شدن خودرو شما استفاده میشود و به جای منبع فابریک نصب میشود و باعث ایجاد صدای اسپرت در هنگام فشردن پدال گاز خواهد شد.

با خرید یک منبع اگزوز و نصب آن بر روی خودرو نه تنها صدای گوش نوازی به شما ارائه می دهد بلکه باعث افزایش راندمان و بهبود عملکرد موتور خودرو شما نیز خواهد شد،به این خاطر که نصب یک اگزوز حرفه ای مسابقه باعث تسریع برون رفت گازهای خروجی خودرو می شود و موتور خودرو روانتر و خنک تر به کار خود ادامه می دهد و در دوره های بالا خودرو شما اصطلاحا دچار خفگی نمی شود.

شما میتوانید با برداشتن کاتالیزر، صدای منبع را بلندتر و در بعضی موارد تغییر صدا در منبع ایجاد کنید و با نصب سایلنسر ( در منبع های دو حالته ) صدای منبع حدود 30 الی 40 درصد کاهش می یابد.

البته صدای هر منبع اگزوز به سوراخ های بدنه و ابعاد و جنس بدنه منبع و همچنین وجود کاتالیزر و سایلنسر مربوط است.منبع های اگزوز طوری طراحی شده اند تا صدای بلند ناشی از موتور خودرو را کاهش بدهند. در ابتدا گفتن این موضوع خالی از لطف نیست که سه نوع طراحی برای یک سایلنسر اگزوز وجود دارد.

حدود %80 دياكسيدگوگرد ابتدا به صورت هيدروژن سولفوره (H2S) درجوكره زمين پخش شده، سپس به اين گاز تبديل ميگردد و فقط %20 آن به صورت دياكسيدگوگرد منتشرشده است.

ماشین در ابتدا به درستی کار میکند ولی بعد از مدتی شروع به لرزش می کند که این مشکل می تواند ناشی از عدم کارکرد درست شمع یا سیم متصل به آن باشد که در این صورت یا باید تعمیر شود و یا تعویض شود.

56 ـ راننده: كسي كه هدايت وسيله نقليه موتوري و غيرموتوري و همچنين حركت دادن حيوانات را به صورت واحد يا گله و رمه بر عهده داشته باشد. این منبع اگزوز به صورت دستی باز و بست آن توسط پیچ و مهره امکان پذیر میباشد.

با توجه به تاثیر بسیار زیاد کاتالیزور در کنترل آلودگی هوا لطفا جهت بهبود کیفیت سلامت هوا ، کنترل مصرف سوخت و جلوگیری از آسیب به موتور خودرو از حذف کاتالیزور در خودرو اجتناب کنید و حتی الامکان برای جلوگیری از آلودگی صوتی از باز کردن سایلنسر در معابر مسکونی خودداری کنید.

ریموت کنترل کانن RS-80N3. جوشکار باید کنترل بهتر و جوش های تمیزتری به شما بدهد. طراحی های مختلف در سایز و مواد بکار رفته درون هر منبع باعث می شود صداهای مختلفی متفاوتی تولید شود، این منبع اگزوز دارای تن صدای بم اسپرت و دور موتوری بوده و از طرفی با داشتن سر اگزوز جذاب هفت رنگی که دارد و همچنین از نظر صدای خروجی و فاکتورهای لازم را برای هواداران خودرو های اسپورت دارا میباشد.

طراحی نیز حساس به شوک بارهای محوری. انباره، باتری، سلول های ثانویه، با توجه به استفاده. خرید اینترنتی مینی کیبورد بی سیم همراه با تاچ پد مدل kb198 و قیمت انواع کیبورد (صفحه کلید) متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجیکالا.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *