چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

ارتباط سرریز از تانک سوخت به لوله زهکش – نیاز است تا هر سرریزی در طول پرکردن تانک باعث نشت مایع روی مجموعه ژنراتور نشود. برای از بین بردن بوی تند ، لازم است از نشت سوخت جلوگیری شود.

در فروش می توانید وسایل مختلفی برای از بین بردن بوها پیدا کنید. همچنین می توانید کف را بشویید و تمام سطوح را پاک کنید ، اما پس از این عمل ، دستگاه برای مدت طولانی نیاز به تهویه دارد.

سودا بوی بنزین را جذب می کند – فقط 24 ساعت آن را در مناطق مشکل بریزید و سپس بشویید. پاسخ:سلام. با توجه به اینکه خودتون می گید با جدا کردن باتری آمپر میومده سر جاش دیگه چرا رفتید سراغ قطعات مکانیکی؟

همانطور که در بالا گفته شد محفظه موتور شامل سیلندرها و سایر قطعات می شود که در یک محفظه روغنکاری و خنک کننده قرار دارند و از یک قطعه فلز معمولا آهن ساخته می شود تا قوی و محکم باشد.

میللنگ به واسطه میل سوپاپ و میل دلکو، این زمانبندی را به قطعه دلکو انتقال میدهد. به دلایل مختلف بوی بنزین در خودرو وجود دارد که عمدتا مربوط به نقص سیستم سوخت است.

هرگاه دود سیاه از اگزوز خودرو بیرون زد، باید بدانید که تعادل میان نسبت سوخت به هوا در محفظه احتراق برهم خورده و درنتیجه، دود خروجی از اگزوز به رنگ سیاه درآمده است.

با استفاده از بازخورانی گازهای اگزوز (EGR) کاهش NO و دمای گازهای خروجی اگزوز مشاهده شد ولی مشخص شد که آلاینده های HC و CO افزایش پیدا کردهاند.

برای بعضی از ساکنان همین مجسمههای جلوی در، آبنما و مبلهای استیل وسط لابی از ابزارهای مهم تشخصیابی است ولی گروه دیگر پاگذاشتن به چنین مکانی را دون شأن خودشان میدانند و هویتشان را به چیزهای دیگری مثل سفر، استودیوی خصوصی ورزش، مدرسهی بینالمللی بچهها و…

این امر به ویژه از آنجا که نقص می تواند منجر به آتش سوزی شود بسیار مهم است. قهوه زمین نیز بوها را جذب می کند – آنها را با مناطق مشکل بریزید و با یک پارچه در بالا بپوشانید و با نوار چسب ثابت کنید.

سرکه – آنها را با فرشها درمان کرده و در هوا بگذارید. بنابراین ، اگر مینی بوس یا هاچ بک دارید و اغلب سوخت و روان کننده ها را در قوطی های خود با خود حمل می کنید ، فراموش نکنید که وضعیت قوطی ها و سفتی درب آنها را بررسی کنید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *