چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

قطعات همه در کیفیت بسیار خوبی قرار گرفته اند.لمس فرمان و اهرم iDrive نیزاین لذت را بهبود می بخشند.اهرم را در حالت D گذاشته به آرامی به راه می افتم.ابعاد مستطیل شکل خودرو حجم واضحی را در ذهن برای عبور از معابر تنگ به نمایش می گذارد.صندلی ها اسپرت اما راحت هستند و سر پیچ ها بدن را به خوبی در بر می گیرند.چند خیابانی را آرام رانندگی می کنم ولی از آنجایی که این یک ب ام و است و لذت آن در مانور پذیری های بی نظیرش نمایان می شود دکمه ی اسپرت را فشار داده و سیستم کنترل پایداری را هم خاموش می کنم.این ب ام و در حالت کامفورت و اکونومیک همانند پسری مودب؛سر به زیر و قانع به مصرف کمتر جلوه می کند اما وقتی این سیستم ها را خاموش می کنید ذات خانوادگی ب ام و پدیدار می شود.کمک ها خشک تر عمل می کرد تا جایی که با همراهی رینگ های 19 اینچی،ضربات جاده کمی آزاردهنده بود.به میدانی بزرگ می رسم.اتومبیل ب ام و است،دیفرانسیل عقب و در حالت اسپرت پلاس!

اقلام خاص: اقلامی که خرید یا ساخت آن ها ممکن است گاهی اتفاق بیافتد مانند دستگاه، قالب، ماشین آلات، ابزار و مشابه آن. سنسورهای اکسیژن میزان غلیظ یا رقیق بودن گازهای خروجی را وقتی که از محفظه احتراق خارج میشوند، اندازهگیری میکنند.

شمع باعث اشتعال سوخت در محفظه احتراق میشود. اگر سنسور کثیف باشد یا از کار بیفتد، سوخت زیاد یا خیلی کم وارد موتور میشود و باعث ریپ زدن آن میشود.

این سوخت با هوا مخلوط شده و مشتعل میشود. نازلهای انژکتور سوخت با گذشت زمان مسدود میشوند و باعث ریپ زدن ماشین میشوند.

اگر درست کار نکند یا کثیف باشد، بهخوبی نمیتواند سوخت را مشتعل کند و ماشین به بدسوزی میافتد یا ریپ میزند. اگر بغل یاتاقانی خیلی خراب باشد، هر بار که کلاچ بگیرید ( در خودروهایی که جعبه دنده دستی دارند) یا کلاچ را رها کنید، صدا می کند.

اگر سیستم جرقه خودروی شما معیوب باشد باعث می شود مخلوط سوخت و هوا ناقس بسوزد و گازهای حاصل از احتراق ناقص عامل دیگری برای تخریب کاتالیزور هستند. اگر زود به آن رسیدگی کنید، میتوان با تمیزکردن انژکتورها مشکل را برطرف کرد.

اگر مشکل از انژکتور باشد، معمولا ماشین بهخوبی شتاب نمیگیرد و به اصطلاح ماشین جان ندارد. اگر ریپ زدن به این دلیل باشد، فقط کافی است سنسورها را تمیز کنید یا اگر زیاد آسیب دیدهاند، آنها را تعویض کنید.

در غیر این صورت، باید آنها را تعویض کنید. سیستم رایانه اتومبیل از این اطلاعات برای تنظیم میزان سوخت وارد شده به موتور استفاده میکند.

این قطعه به ظاهر ساده برای سلامت موتور نقش مهی را به عهده دارد زیرا تمام گازها و دودهای تولید شده را به خارج از خودرو هدایت میکند و اجازه نمیدهد که به سیستم خودرو آسیب وارد شود.

طراحی فلاپ های کناری و باک سوخت، با خطوط تند و تیز انجام شده است و ظاهر زونتس آر ۲۵۰ را اسپرت تر از رقبا نشان می دهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *