چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

این امر میتواند به فقدان تراکم داخل سیلندرها منجر شده و فشار داخل میللنگ را افزایش دهد که نتیجهی آن کاهش قدرت خواهد بود. مبدل کاتالیستی دستگاهی ساده است که از واکنشهای اکسایش و کاهش (ردوکس) برای کاهش آلایندگیهای خودرو استفاده میکند.

پیشرانهها به منظور تحمل شرایط سخت ساخته میشوند بنابراین هرگونه انحراف در ابعاد به علت پوشش ثابت و پیچخوردگی کوچک در قطعات یاد شده میتواند اجازه دهد که روغن استفاده شده برای روانسازی به داخل سیلندرها وارد شود. دوچرخه بند صندوقی یا بار بند دوچرخه عقب ماشین یکی از اولین انتخاب ها و تقریبا ارزان ترین راه می باشد که تقریبا روی اکثر ماشین ها قابل استفاده می باشند.

محفظه های اگزوز و لوله هایی که گازها را از موتور (یا مبدل کاتالیزوری) به سمت اگزوز بدون مانع و به طور مستقیم عبور می دهند، از طراحی خاصی برخوردارند. فیلتر هوای کثیف نیز از ورود هوای تمیز به محفظه احتراق جلوگیری کند.

فشارهای متنوع داخل محفظه احتراق در سراسر چرخهی پیشرانه میتواند منجر به مکش روغن از همان راهی شود که مخلوط سوخت/هوا مکیده میشود. زمانی که سیستم اگزوز هنوز سرد است بخار میتواند متراکمتر باشد تا جایی که بعد از خروج قابل مشاهده شود.

خوشبختانه این مسئله جای نگرانی ندارد زیرا بخاری است که از احتراق پیشرانه تولید میشود. این دود به این معنی است که اجسام آلودهکنندهای داخل سیلندرها وجود داشته و به همراه سوخت و هوا میسوزند. دود آبی در خودروهای تیون شده و توربو دار معمولتر است.

در حال حاضر، تمام هتل های 5 ستاره، بیمارستان ها، پمپ بنزین ها، سازمان های ارتباطی، واحد های تولیدی، ساختمان های تجاری، مجتمع های تفریحی، صنایع بزرگ، تاسیسات اضطراری، کارخانه های استخراج معدن و مراکز داده ای فن آوری اطلاعات و ارتباطات نیازمند ذخیره برق بدون قطعی هستند.

طراحی گلگیر ها و چرخ ها، ظاهری متفاوت را در این مدل نسبت به سایر محصولات مزدا ارایه می کند.

سپس باید چند بار هندل را بکشد ( معمولاً سه تا چهار بار) تا صدای اولین جرقه موتور را بشنود. موتور BMW801-C2 روی این نسخه دارای 13 اگزوز برای 14 سیلندر قرار داده شد که لوله ها انها از زیر و کنار بدنه بیرون امده بود.

دوده های حاصله از عمل احتراق توسط منیفولد دود به سمت لوله اگزوز هدایت می شود. 1) تناسب:جایگزین هارلی OEM 65324-83B. کار با تکامل 1984-2017, Sportster, بیگ توئین بادامک مدل پورت اگزوز کروی جدید, همچنین بر روی سیستم های سبک قبلی کار می کنند.

30. پیگیری انجام اصلاحات لازم بر روی مفاد قرارداد (L/C) توسط مسئول تدارکات خارج. 29.درخواست انجام تست هاي كيفي لازم مانند خمكاري (BENDING)، پوشش (COATING) و خوردگي (SALT SPRAY) از سازمان بازرسي كننده كالا و ارسال نتايج به اين شركت توسط واحد تداركات خارج.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *