چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

دود سياه به علت كثيف بودن فيلتر هوا و مكش كم هوا به سيلندر: چون در برابر ورود هوا به محفظه احتراق مقاومت وجود دارد که با تعويض فيلتر رفع میگردد.

اگزوز میتواند از این تاثیرات منفی جلوگیری کند و گازهای خطرناک خودرو را به حداقل برساند بنابراین نقش آن هم برای خودرو و هم برای محیط زیست و انسان مهم است و بهتر است به معیوب بودن آن توجه شود.

برای خروج گازها نیاز به لوله های جداگانه نمی باشد. یکی دیگر از این استاندارد ها قطر اسمی لوله است که تاثیر بسزایی در کاهش فشار منفی دارد. این سیستم مواد زائد را در حجم های کم به مرور خارج می کند.

قیمت واشر سر سیلندر به نوع خودرو، جنس آن و برند سازنده بستگی دارد. این شرکت مالک برند لکسوس نیز می باشد . هر کدام از این بخش ها خود وظیفه ای دارد که البته به طور کلی به خروجی دود و صدای موتور مربوط می شود که در ادامه هر کدام از این بخش ها را تعریف می کنیم.

چوب لباسی شکسته می تواند به سیستم اجازه دهیم که در معرض آسیب ضربه قرار گیرد و بیش از حد حرکت کند و با سایر قطعات شاسی تماس بگیرد و موجب نویز و ارتعاش شود.

سیستم های اگزوز کارخانه ها سازش هستند، تجارت را برای استفاده از وسیله نقلیه آرام که به “راننده” “متوسط” است، باز می کند. چرا باید یک نفر به طور عمدی یک خودرو را آتش بزند؟

در مقالهای که در مجله Frontiers in Research Energy منتشر شده است، محققان پیشنهاد میکنند کربن دی اکسید را از لوله اگزوز کامیون گرفته و به صورت مایع تبدیل شود و در مخزنی روی سقف کامیون ذخیره شود.

پرژکتور ال ای دی؟ برخی از افراد معتقدند که مبدل های کاتالیزوری تغییرات اقلیمی را تشدید می کنند زیرا کربن مونواکسید را به کربن دی اکسید تبدیل می کنند. منیفولد دود وظیفه دارد محصولی که در محفظه احتراق و از سوپاپ های خروجی گرفته به لوله اگزوز انتقال دهد.

برای مثال برای موتور چهار سیلندر چهار عدد لوله جداگانه تعبیه نمی شود بلکه یک لوله که با محاسبات دقیق انتخاب می گردد و تاانتهای مسیر را برای گازهای خروجی پوشش می دهد. این بخش وظیفه دارد تا دودهای خروجی را از مجاری موجود در سیلندر بگیرد و به لوله اگزوز تویوتا لندکروز منتقل کند.

به موجب تبصره1 ماده 17 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران مندرج در همين مجموعه، نسخ شده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *