چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

حتی در صورت بستن بهترین تسمه تایم نیز با رانندگی این چنینی، عمر تسمه تایم و تمامی قطعات کم خواهد شد.

در شرکت های تولید کننده قطعات و لوازم یدکی خودرو مشغول کار شوید. اول، پ. 3تولید و فروش قطعات انواع تراکتور تولید و تامین قطعات و لوازم .تولید و فروش قطعات انواع تراکتور تولید و تامین قطعات و لوازم یدکی شرکتی تراکتور با قیمت و کیفیت مناسب .

برای کسی که میخواهد ماشین خود را دوباره بفروشد، تعویض سیستم اگزوز سرمایه گذاری خوبی است زیرا باعث افزایش قیمت ماشین میشود. سیستم کلی اگزوزها از سه بخش اتصال به موتور، میانی و انتهایی تشکیل شدهاند. از آنجا که موتور در حال کار است ، سوخت به طور کامل سوزانده نشده است.

سرویس و نگهداری شمع ها که وظیفه مشتعل کردن مخلوط سوخت و هوا را در موتور به عهده دارند، بسیار مهم است. ممکن است زنجیر اطمینان بیشتری داشته و پارگی آن تقریباً غیر ممکن باشد ولی تولید صدای زیاد، استهلاک بسیار بیشتر و وزن بالا، باعث شد که این تسمه جای زنجیر فلزی را بگیرد.

به طوری که یکی از مهم ترین مسائل مرتبط با این مواد نسبت پایین مقدار این فات به وزن و حجم ضایعات است.

این پژوهش با استفاده از نمونه گیری تصادفی سیستماتیک داده های 320 خودروی مراجعه کننده به مرکز معاینه فنی ولیعصر شهر شیراز در مدت 5 ماه انجام شد. در گذشته به جای این تسمه از زنجیر استفاده می شد. اگر سیم های شبیه نایلون مشاهده کردید از تسمه استفاده نکرده و آن را تعویض کنید و شاید تمامی این مواردی که گفته شد نصف یک عامل نیز تأثیر نداشته باشد.

همگی در شرایط ایده ال می باشند ولی باز هم تسمه پاره می شود در این مواقع، عیب از خود تسمه است. شاید اصلی ترین عامل در به هم خوردن تایم در تمامی خودروها، رانندگی پر تنش است.

در این میزان حرکت حتی اگر خودرو کاملاً هم بی عیب باشد تسمه تایم را عوض کنید و در مجموع باید گفت نقش این تسمه و نحوه کار آن تأثیرات زیادی دارد. این تسمه ها استاندارد نبوده و توان تحمل بارهای زیاد را ندارد.

چگونه شما از دست رفته این خوب به دنبال دو را به یک اگزوز Sportster؟ بنزین مایعی سوختنی می باشد که از هیدروژن و کربن تشکیل شده است و در صورت ترکیب آن با هوا و سوختن آن تحت تاثیر یک جرقه ،از خود انرژی -دی اکسید کربن و آب به جای می گذارد و این یعنی یک واکنش کامل در فرایند سوختن که به این ترکیب دقیق و ایده آل بنزین و هوا نسبت استوکیومتری یا مختصرا stoich گفته می شود ،نسبتی از ترکیب هوا و بنزین که اگر در شرایط ایده آل آزمایشگاهی قرار بگیرد بهترین احتراق از نظر به جای گذاشتن آلاینده های خطرناک برای انسان و محیط زیست می باشد.

تسمه های نامرغوب امروزه بسیار دیده می شوند. زمان تعویض یک تسمه تایم ۶۰۰۰۰ کیلومتر می باشد. باعث ایجاد بک رانندگی پر تنش می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *