چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

با اجرای این قوانین مدل های اسپرت مجهز به موتورهای قدرتمند هنگام حرکت در مسیرهای عمومی تفاوت چندانی با مدل های عادی نخواهند داشت.

محصولات مرسدس AMG جزو مدل هایی هستند که تحت تاثیر قوانین جدید اتحادیه اروپا قرار می گیرند. سرعت پیشرفت محصولات جدید در این یک قرن شتاب بیشتری پیدا کرد که امروزه ولوو را جز معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید موتورهای دیزلی درسرتاسر جهان شناخته می شود که موتور دیزلی دریایی ،ژنراتوری و خودرویی تولید می کند.

اگر نشت ادامه یابد، در نهایت ماشین بههیچوجه حرکت نخواهد کرد. این لوله های اگزوز هارلی اسپورتستر را در ترکیب با HTT Group Black Skull Eyes high flow intake و Vance و Hines FP3 نصب کرد. نصب و راه اندازی نسبتا آسان بود و نگاه و صدا در این هارلی sportster لوله اگزوز بزرگ است.

اما وقتی از آنها خواستم نتایج آزمایش را در اختیار من قرار دهند، با بیان اینکه ارائه نتایج این آزمایشها برای ما ایجاد دردسر میکند، از ارائه آن خودداری و بیان کردند برای عملیاتیکردن این طرح نمیتوانیم با شما همکاری داشته باشیم.

من به شدت از خریدم خوشحالم. تبدیل آرام من کمی 883 (که استفاده می شود به صدا مانند یک ماشین دوخت دانگ) را به چیزی با قدرت بسیار بیشتر و صدای بزرگ است. پس از تقریبا یک ماه استفاده از.

مثلاً در موتورهای با تعداد سیلندرهای کم و قدرت پایین از یک فیلتر با اندازه کوچک استفاده می شود زیرا مقدار سوخت مصرفی و یا درخواستی موتور کم بوده و این فیلتر توانایی تصفیه این مقدار سوخت را دارد.

این صدا میتواند مربوط به یاتاقان باشد. به دلیل مواد اولیه ای که در ساخت کاتالیزور خودروها به کار رفته است؛ کاتالیزور خودرو یک طلای ارزشمند محسوب می شود. دوچرخه به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل عالی است.

بهتر است فیلتر سوخت را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. 47 ـ خط عبور دوچرخه: عبارتست از مسير ويژه دو چرخه در سطح معابر كه با تابلو، خطكشي و يا رنگ حدود آن مشخص ميگردد.

ماده 73 ـ به منظور جلوگيري از انتشار گل و لاي، سنگريزه و مانند آن نصب تجهيزات مناسب لاستيكي، فلزي و مانند آن در قسمت بيروني آخرين محور انواع وسايل نقليه به ويژه كاميون، تريلر و اتوبوس الزامي است.

فروش. نصب آسان، لوله های بلند، ارزش بزرگ! اگزوز بزرگ با قیمت بزرگ. برای افزایش قدرت موتور، مکانیک مسابقه دوباره کاری سیستم اگزوز. به گفته آقای Bogenschutz تمامی بازارها از جمله ایالات متحده از قوانین موجود تاثیر خواهند پذیرفت، زیرا توسعه اگزوزهای مجزا برای هر بازار هزینه بالایی دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *