واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

مخزن می تواند تا 100 لیتر سوخت را در خود نگه دارد ، بنابراین جرم در هنگام پر شدن می تواند بسیار بزرگ باشد ، در نتیجه بار زیادی روی مونت ها عمل می کند. سپس قسمت انتهایی که شامل نعلبکی ته اگزوز و لوله خروجی است و قبلا به هم مونتاژ شدهاند در قسمت انتهای اگزوز توسط فیکسچر تنظیم شده و به وسیله دستگاه جوش رباتیک سیاو۲ به اگزوز متصل میشود و در انتها، قسمت لوله گلویی که قبلا مونتاژ شده بر روی انباری قرار گرفته و پس از تنظیم توسط جوش سیاو۲ فیکسچر به هم متصل میشوند و محصول آماده شده برای آبکاری ارسال میشود.

پس در این مورد علاوه بر مواد و متریالی که به منظور عایق صوتی استفاده می شوند باید در نظر داشته باشید که تکنیک های اجرای آن ها نیز بسیار مهم است و باید با توجه به محدوده فرکانس اجرایی شوند.

با توجه به قیمت بالای مبدل کاتالیزوری اخیرا محلولی برای شستشوی این قطعات ساخته شده است که در مراکز معاینه فنی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشش از Type 434 ساخته شده و بیرون آن از الیاف شیشه و بازالت پوشانده شده تا در برابر صدا و حرارت عایق باشد.

مخزن گاز به دور موتور ، در قسمت عقب خودرو قرار می گیرد تا خطر انفجار کاهش یابد. شبیهش را تا آن لحظه ندیده بودم.

اگر مخزن موجود در اتومبیل شما فرسوده یا زنگ زده باشد ، لازم است که بلافاصله آن را تغییر دهید ، و برای پیشگیری – بیشتر اوقات بر سفتی سوار شدن مخزن نظارت کنید.

شاید او فقط پاک یا زنگ زده باشد. مخزن دیگر ممکن است به دلیل عدم کیفیت فلز یا سوخت زنگ بزند. دود آبی یا خاکستری: میتواند نشانه نشتی روغن در مجموعه احتراق باشد. در اکثر مواقع این مسئله یک مشکل جدی محسوب نمیشود و ناشی از کثیفی فیلتر هوایی است که به موقع تعویض نشده و نمیتواند مقدار هوای مورد نیاز برای مخلوط شدن با سوخت را وارد کند.

با اين وجود اگر شما مخلوط سوخت و هوا را بيشتر متراکم کنيد به احتمال زياد خود به خود منفجر مي شود و آتش مي گيرد ( قبل از اينکه شمع ها آن را مشتعل سازند). این امر به ویژه از آنجا که نقص می تواند منجر به آتش سوزی شود بسیار مهم است.

به دلایل مختلف بوی بنزین در خودرو وجود دارد که عمدتا مربوط به نقص سیستم سوخت است. بیشتر اوقات ، نشت سوخت دقیقاً در همان مکان ذخیره می شود – یعنی از مخزن بنزین یا عنصر دیگری که در آن یا در نزدیکی آن قرار دارد.

وقتی گاز دارای گرداب یا تغییر ناگهانی فشار باشد ، باعث لرزش گاز می شود که همان صدای آیرودینامیکی است.

این باندها با پیچ و مهره هایی با استحکام بدنه جذب می شوند و در حالت ایده آل مخزن نباید حرکت کند بلکه در هنگام سواری به دلیل لرزش زیاد غالباً در مقابل بدنه خودرو مالیده می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.