واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

با آمونیاک واکنش داده و مولکولهای سمی NOx به نیتروژن و آب تبدیل میشوند که برای سلامتی انسان مضر نمی باشند.

تبصره ـ چنانچه وسيله نقليهاي بدون اصالت تشخيص داده شود، ضمن صادرنكردن برگ معاينه فني، مراتب به مراجع انتظامي اطلاع داده ميشود. تبصره ( الحاقي 5/3/1387)- در موارديكه نيروهاي انتظامي و نظامي در راستاي انجام مأموريتهاي عملياتي ناگزير به انتقال مأمورين با وسايل نقليه باربري هستند استفاده از قسمت بار خودروهاي مذكور براي انتقال مأمورين مجاز است.

1- پس از مكاتبات انجام شده بين شركت و مشتري در رابطه با توانايي توليد اگزوز درخواستي مشتري، درخواست شركت مبني بر ارسال نقشه هاي فني محصول و همچنين دريافت يك نمونه تاييد شده توسط مشتري انجام مي پذيرد. تکنوژی SCR در خودروهای دیزل چیست؟

با این حال برای دستیابی به استاندارد یورو 6 که از سپتامبر سال 2014 اجباری شده ،استفاده از SCR و تکنولوژی AdBlue اجباری خواهد گردید. کامیون های اسکانیا در جاده های کشور در حال حرکت می باشد .

همان طور که میدانید و در بالا نیز به طور کامل عنوان شد انواع مختلفی از فن ها در صنایع مختلف وجود دارد و مورد استفاده قرار میگیرد که بطور کلی در دو دسته تقسیم می شوند فن آکسیال یا محوری و فن سانتریفیوژ یا گریز از مرکز ، فن سانتریفیوژ یک دستگاه مکانیکی برای حرکت هوا یا سایر گازها در جهت و زاویه 90 درجه برای تهویه است.

خطر آتش سوزی برای پشم شیشه با پیچاندن لوله با ماده مقاوم در برابر آتش یا آزبست به حداقل می رسد. در مقاله قبلی در مورد : خودرو های چینی صحبت کردیم که می توانید با کلیک بر روی این نوشته به راحتی وارد صفحه مربوطه شده و از مقاله استفاده کنید .

البته با برداشتن این قطعه شاید شتاب خودرو افزایش پیدا کند ولی همزمان افزایش مصرف سوخت و افزایش آلایندگی را در پی خواهد داشت. 【احصل على السعر】 tefal در فروشگاه اینترنتی سالیزانمبدل کاتالیست (کاتالیزور) خودرومبدل کاتالیستی وسیله ای است که سر راه خروجی اگزوز خودرو قرار می گیرد و طی یک سری واکنش های شیمیایی با تبدیل گازهای سمی حاصل از احتراق خودرو به گازهای بی ضرر، از آلودگی هوا جلوگیری می کند.

محصولات شیلنگ فلزی شامل شیلنگ روغن و مکش ، شیلنگ بخار ، شیلنگ سندبلاست ، شلنگ مکش اسیدی و قلیایی ، شیلنگ خوراکی ، شیلنگ دمنده اکسیژن و انواع شیلنگ های مخصوص شکل می باشد.این در صنایع ماشین آلات ، شیمیایی ، نفت ، متالورژی ، صنایع غذایی و سایر کاربردهای گسترده ای دارد.

تکتیک صنعت ایران تولید کننده انواع منبع اگزوز جوشی و پرسی و متعلقات از قبیل اگزوز کاترپیلار – اگزوز لودر – اگزوز گریدر – اگزوز بیل مکانیکی – اگزوز انواع جرثقیل – اگزوز انواع ماشین های راه سازی و ماشین های حفاری – اگزوز انواع موتورهای دریایی و انواع اگزوز موتور ژنراتور.

اگزاست فن های محوری هوای زیادی را با پرتاب کم و فشار کم تخلیه می کنند. با استفاده از علم و تکنولوژِی های روز دنیا مشکل این سیستم را حل می کنیم . این شرکت طی ۳۳ سال فعالیت با تکیه بر دانش فنی ، طراحی و تولید سیستم اگزوز انواع خودرو و همچنین نیروهای متخصص ، کارآمد و جوان و با توجه به الزامات زیست محیطی در تولید اگزوز ، توانسته است محصولات خود را با کیفیت بالا مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید نماید .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.