واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

لامبورگینی نیز یکی از خودروسازان جدیدی است که اعلام کرد به زودی بر تولید خودروهای مدرن و پاک تمرکز خواهد کرد. این گیربکس را به صورت صفر کیلومتر نمیتوانید پیدا کنید پس بنابراین توصصیه میکنم به دنبال نسخه استوک اروپایی پلمپ بگردید ، این گیربکس ها معمولاً با قیمت 5 میلیون الی 8 میلیون تومان فروخته میشوند.

تعداد زبانه های گیربکس 1975 بیستر از نسخه اورجینال میباشد و در نتیجه میتواند سرعت بیشتری را با دور موتور کمتر به شما ارائه کند یعنی فکر کنید در جاده با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هستید ، گربکس اورجینال روی دور موتور 3.1 میباشد اما گیربکس ربزدنده 1975 روی دورموتور 2.7 خواهد بود و این یعنی شما میتوانید سرعت بیشتری را با یک دور موتور یکسان نسبت به گیربکس اورجینال تجربه کنید.

به طور کلی میتوان گفت شتاب را تا حدود 3 الی 5 درصد بهبود خواهد داد که این مقدار در سرعت های بالای 100 کیلومتر بر ساعت میتواند تا 8 درصد نیز افزایش یابد. همچنين شتاب صفر تا 60 کيلومتر آن نيز برابر با 3.4 ثانيه اعلام شده است که براي تردد در مسيرهاي شهري کافي است و براي رسيدن به سرعت صد کيلومتر در ساعت به حدود 9 ثانيه زمان نياز خواهد بود.

با مراقبت به موقع از این مسئله می توانید مشکل ناشی از دود را تشخیص داده و خود را از سایر مشکلات حفظ کنید. تغییر گیربکس معمولاً در اتومبیل های سری پژو بسیار مرسوم است (پژو و سمند) گیربکس در واقع وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را دارد و هرچه گیربکس بهتر عمل کند به همان میزان میتواند شتاب اتومبیل را بهبود بخشد.

تغییر گیربکس چقدر میتواند روی شتاب خودرو تاثیر داشته باشد؟ هدرز میتواند در دورهای بالا بسیار به ماشین شما کمک کند و شتاب کلی خودرو را در سرعت های بالاتر بهبود میبخشد ، البته این بدین معنی نیست که شتاب صفر ماشین افزایشی نخواهد داشت ، شتاب کلی ماشین یعنی حتی در شرایطی که شما از صفر شروع به حرکت میکنید نیز این شتاب را حس خواهید کرد.

یک سوار خیاطی به طور کلی در موقعیتی قرار دارد که پاهای جلو و دست در موقعیت خنثی یا بلند قرار دارد. تغییر گیربکس معمولاً برای خودرو 405 ، پرشیا ، سمند توصیه میگردد چراکه موتور این خودروها به صورت کامل با گیربکس زانتیا همخوانی دارد ، یعنی در واقع شما گیربکس اورجینال را با گیربکس زانتیا یا همان گیربکس ربز دنده 1975 تعویض خواهید کرد.

اما عمده تغییر بازار اسکوترها در سال های اخیر اضافه شدن انبوهی از موتورسیکلت های برقی به لیست خرید مشتریان است. تغییر گیربکس برای چه ماشین هایی توصیه میشود؟ اگزوز اسپرت نوعی از اگزوز محسوب میشود که از نظر فاکتورهایی همچون: اندازه، زیبایی و میزان صدای تولیدی دارای تفاوتهایی با منبعهای معمولی است و این موارد و ویژگیها باعث شدهاند تا بسیاری از علاقهمندان به این نوع اگزوزها برای تعویض منبعهای معمولی با اگزوزها و سر اگزوزهای اسپرت اقدام نمایند تا ضمن افزایش زیبایی اتومبیل خود، از صدای متفاوت این اگزوزها نیز بهرهمند شوند.

خيلي دنبال واشر سر سيلندر بوش گشتم و نمايندگي هاي مختلف و حتي کل پاساژهاي چراغ برق رو گشتم، اما واشر بوش گيرم نيومد. در جواب به این سوال باید بگوییم که بله جنس هدرز مورد استفاده بسیار بسیار مهم است ، هدرز ها در انواع جنس های مختلف وجود دارند که معمولاً بسیاری از آنها کیفیت کافی را ندارند به همین دلیل شما باید از جنس استیل استفاده کنید ، در ایران تولید کننده های حرفه ای وجود دارند که هدرزهایی از جنس استیل تولید مینمایند.

تاقبل ازاين سمندکليه خودروهاي سواري ايرانخودرو را داشتم از سال ۸۹ تا مرداد ۹۴ پژوپارس که انصافاً بعداز ۲۰۰هزار کيلومترقطعه اي در خودرو وجود نداشت که تعويض نکرده باشم و به دليل مستهلک شدن زيادمرداد۹۴ فروختم و يکدستگاه ۴۰۵ صفرکيلومترخريدم که متاسفانه نسبت به تجربه سواري ۴۰۵ هاي سالهاي قبل به شدت کيفيت پاييني داشت وبا۵۰۰۰ کيلومترکارکردگيربکس به زوزه افتاده و خودرو کشش وتوانايي يک ۴۰۵ صفررانداشت وبعدازتحقيق و پرس وجو ازدارندگان سمندEF7 انرا خريدم که خلاصه وارمعايب و مزاياي انرا برايتان مينويسم باتوجه به اينکه خودروي من بنزيني بوده وکلاًهيچ ميانه وعلاقه اي به خودروهاي دوگانه سوزنداشته وندارم مدل بنزيني ان را انتخاب کردم که به نسبت ديگرخودروهاي ايرانخودرو باموتورقديمي وخسته پژو موتوري بسيارعالي ازنظرقدرت و شتاب وهمچنين مصرف سوخت مناسبترحتي نسبت به پرايدباتوجه به سايزو وزن سمند مي باشد.

به همین دلیل پورشه در ۹۱۸، با پیشرانه 8 سیلندر خورجینی 6 لیتری، با کاهش سایز مافلر به ۲۴ لیتر، این امر را عملی کرده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز