واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

در خودروهای جدید معمولاً اگر در محل قرارگیری تسمه تایم یا زیر آن مایع خنککننده مشاهده شود، بهاحتمالزیاد واشر واترپمپ نشتی دارد.

ولی اگر ولتاژ شناور خیلی بالا باشد این کار عمر باطری را کوتاه تر خواهد کرد. معمولا ولتاژ شناور و دقیق ولتاژ برای باتری های اسیدی سربی خروجی DC شارژر باطری مجموعه ای از ۲٫۳۳ ولت در هر سلول استو این که شارژر باطری ولتاژ خروجی ایزوله شده DC دارد که با کارکرد نرمال ژنراتور مداخله نمی کند.

یکی از مهم ترین رابط های کاربر با ژنراتور کنترل پنل است که این بخش شامل خصوصیاتی برای پریز الکتریکی است.

معیار موتور : بر این اساس معیار های مختلفی را نشان می دهد که مهم ترین پارامتر ها عبارتند از فشار روغن ، دمای خنک کننده ، ولتاژ باطری ، سرعت چرخش موتور و دوره عمل کرد و با نظارت ثابت و با اندازه گیری بر این پارامتر ها موتور ژنراتور را غیر قابل ساخته اند.

نشتی آب به داخل موتور را با استفاده از گیج روغن و بالا آمدن سطح روغن می توان کنترل نمود. موتور سیکلت ۲۵۰ سی سی زونتس اس دارای یک انجین با حجم اتاق احتراق واقعی ۲۴۹ سی سی با توان ۱۸ کیلوات و گشتاور ۲۳ نیوتن متر به همراه گیربکس ۶ دنده با سیستم خنک شونده هوا-خنک و یک کاربراتور روغن و سیستم استارت الکتریکی و اولین سیستم EFI ( انژکتوری) در بازار ایران با میزان مصرف متوسط سوخت ۲.۳ لیتر در هر ۱۰۰Km با حداکثر سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت می باشد.

این موتورهای 125 سیسی از قیمت یک میلیون و 600 هزار تومان شروع میشوند و معمولا … 1. نوع سوخت استفاده شده – موتورهای ژنراتور با انواع سوخت هایی نظیر دیزل ، بنزین ، پروپان (به صورت مایع یا گازی) یا گاز طبیعی کار می کنند.

درباره این نوع شارژر این که کاملا اتوماتیک و به انجام هر تنظیمی ساخته شده نیاز ندارد. جنس شارژر باطری معمولا از فولاد ضد زنگ است زیرا که برای جلوگیری از خوردگی از این نوع جنس ساخته می شود.

ترمز های عقب تیپ 2 کاسه ای هستند و مدل های قبل از 88 فاقد ترمز ضد قفل می باشند. به این صورت که اگزوز فن، هوا را از داخل فضا به بیرونمی راند و با کاهش فشار هوای داخل اتاق ، هوای تازه از طریق دروپنجره و یا ورودی های تعبیه شده،ومعمولا از طریق یک فن دمنده یا هواساز وارد اتاق می شود.

اگزوز FMF چه کاری انجام می دهد؟ نشت نه تنها باعث خروج گازهای خروجی میشود ، بلکه به اکسیژن اجازه ورود به جریان اگزوز را میدهد و این مشکل، در هنگام آزمایش آلایندگی قابل تشخیص است. درباره شروع عملکرد ژنراتور باید بگوییم که این سیستم باطری محور است.

چندین عامل وجود دارد که شما باید هنگام ارزیابی موتور ژنراتور خود به خاطر بسپارید. این مکانیسم را می توان با در نظر گرفتن ژنراتور شبیه به پمپ آب درک کرد ، که باعث جریان آب می شود. درک این نکته مهم است که ژنراتور در واقع انرژی الکتریکی را ایجاد نمی کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *