واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

سرعت تعویض دنده ی ان 50 میلی ثانیه میباشد که سریع ترین تعویض دنده را تا به امروز برای شما به وجود می اورد . وارد شدن مایع خنککننده به لولههای روغن: اگر با باز کردن درب موتور پراید، مایعی شکلاتی رنگ مشاهده میکنید، باید گفت که مایع خنککننده به سیستم جریانی روغن موتور وارد شده است.

قطعه استوانه شکلی است که در داخل سیلندر با اتصال داشتن به شاتون حرکت رفت و برگشتی دارد.پیستون قطعه اصلی موتور است و زمان های موتور را به وجود می آورد.ضمنا نیرو های تراکمی و انبساطی ناشی از احتراق را تحمل می کند.

عرض شود دهم فروردین با مراجعه به نمایندگی اشرافیان و معاوضه بنلی صدوپنجاه این موتور رو نه و نیم خریدم. بهتر است هر ۵ سال یکبار برای تعویض سیستم جرقه زنی اقدام کنید با این حال اگر مشکلی ایجاد نمیکنند لزومی به بررسی دورهای نخواهند داشت.

اولین مدل این خودرو در تابستان امسال با قیمت 380 هزار دلار به دست مشتری خواهد رسید . به طور کلی گرانترین مدل پراید در بازار نوع هاچ بک آن است.

و آنها کافی نیستند در این مقاله، ما به چگونگی ساخت صدا خفه کن برای موتورسیکلت با دستان خود، با حداقل بودجه، نگاه خواهیم کرد و برای این مورد نیاز خواهد بود.

قیمت موتورسیکلت در بازار آزاد ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ تردد بدون مجوز موتورسیکلتهای سنگین در معابر تهران ممنوع است توقیف ۳ دستگاه موتور سنگین بانوان مجاز به گرفتن گواهینامه موتورسیکلت نیستند نظر پلیس راهور درباره موتورسواری بانوان کاهش ۲درصدی تخلفات و حوادث موتورسیکلتها کاهش ۲ درصدی جانباختگان حوادث موتوری با «موتوریار» جدیدترین موتورسیکلت های موجود در بازار چند؟

وظیفه این مبدل های کاتالیزوری این است که گازهای مضر (اکسید نیتروژن، مونواکسید کربن و هیدروکربن های سوزانده نشده) را که یک وسیله نقلیه تولید می کند، قبل از ورود به جو فیلتر یا تبدیل کند. وزن این خودرو 1575 کیلو گرم است که در واقع برای هر 2.25 کیلوگرم یک اسب بخار قدرت در نظر گرفته شده .

اندازه های مختلف یک پیستون نمونه وار در شکل زیر داده شده است. قطر پیستون در ناحیه سر از همه جا کمتر است.

قطر پیستون های موتور خودرو بین 76 تا 122 میلی متر (3 تا 4 اینچ) تغییر می کند.همه پیستون ها باید هم وزن باشند تا موتور دچار لرزش نشود. در نتیجه در بالای پیستون فضای بیشتری برای انبساط وجود دارد.بعضی پیستون ها از محور گژن پین تا پایین دامنه،شیب دارند.در این نوع پیستون،قطر در ناحیه پایین دامنه از همه جا بیشتر است.

پیستون از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شود (آلیاژ آلومینیوم مخلوطی از آلومینیوم و فلز های دیگر است)،زیرا فلز سبکی است.وزن هر پیستون در حدود 450/0 کیلو گرم (1پوند)است.دامنه یا قسمت پایین پیستون را می تراشند تا هم وزن آن کاهش یابد و هم جا برای وزنه های تعادل میل لنگ باز شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *