واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

اگر روغن انجین آلوده یا ناخالص باشد، اثر بسیار نامطلوبی بر عمر مفید انجین بر جای خواهد گذاشت. از بنزین ناخالص و آلوده به عنوان سوخت استفاده نکنید. اگر از موتورسیکلت در حدود 1 ماه استفاده نشده است، باتری آن باید توسط یک شارژر مناسب شارژ شود.

فرض کنید ایسیو با مشکل خطا بر روی سنسور اکسیژن مواجه شده ، سیم کشی خودرو چک شده و سنسور نیز بر روی خودرو مشکلی نداشته ، این ایراد مانع روشن شدن خودرو نمی شود اما باعث می شود که موتور بد کار کند احتراق ناقص باشد ، دود سیاه یا سفید از اگزوز خارج شده و مصرف سوخت افزایش یابد.سنسور اکسیژن تشکیل شده از دو بخش فلزی که در مجاورت هوای مرجع و گاز های خارج شده از اگزوز قرار گرفته و یک المنت که وظیفه گرم کردن این دو صفحه و سنسور را دارد.

از آنجاییکه بیشترین بخش بدن انسان را آب تشکیل داده است، حتماً متوجه مواردی شده اید که رطوبت از پوستتان خارج میشود. تشخیص قطع برق هنگامی که شبکه شما با قطعی مواجه است توسط این بخش صورت می گیرد.

همانطور که مستحضر هستید، کاتالیزور یکی از قطعات با ارزش خودرو میباشد که در رنج قیمتی های بسیار بالایی به فروش میرسد. لذا امید است با اقداماتی همچون توجه به استانداردهای محیط زیست در جهت رفع آلودگی هوا، تنظیم و سرویس به موقع موتور خودرو و متعلقات آن به منظور جلوگیری از پراکنش آلاینده های هوا، جلوگیری از تردد خودروهایی با آلایندگی زیاد و خودروهای فرسوده بتوان گام موثری بر کاهش آلودگی هوای شهرها برداشت.

این صنعت مجبور شد در دو دهه گذشته راهی برای کنترل آسیب های خود به محیط زیست پیدا کند. مدیرکل اداره حفاظت محیط زیست استان تهران با تاکید بر اینکه اگر آلودگی بحث مهمی ا ست و سیاستهای شورای عالی امنیت ملی مهم است دستگاهها باید همکاری در این حوزه داشته باشند، گفت: دستگاههای محلی نباید از تجمع هراس داشته باشند و باید قانون را اعمال کنند .

اگر قصد خارج کردن باتری را ندارید، کابل منفی آن را از ترمینال قطع کنید. اگر قصد دارید بلافاصله پس از خاموش شدن انجین اقدام به تعویض روغن کنید، حتماً مراقب حرارت بالای انجین و اگزوز باشید. 2) مقداری از گاز تخلیه شده توسط شیر را به لوله اصلی اگزوز با قطر داخلی به اندازه کافی بزرگ هدایت کنید.

اگر از موتورسیکلت به مدت 2 ماه یا بیشتر استفاده نشده، باتری باید خارج شده و در جای خشک و خنک به طور کامل شارژ شود. برای رانندگی کردن با موتور سیکلت باید مهارت راندن آن را بیاموزید و گواهی نامه موتورسیکلت را دریافت کنید.

مخزن سوخت را بیش از حد، از سوخت پر نکنید. همواره از سوخت پیشنهادی (بنزین سوپر بدون سرب با حداقل اکتان 90) استفاده کنید. از تماس چندباره یا بلندمدت بنزین با پوست دست خودداری کنید.

اگر سطح روغن انجین به پائین تر یا بالاتر از سطح مشخص برسد، احتمال آسیب دیدگی انجین وجود دارد. روشن کردن انجین بدون روغن کافی ممکن است به طور جدی به انجین آسیب برساند. در هنگام تعویض روغن از ورود هر گونه گرد و غبار و ذرات خارجی به داخل مخزن جلوگیری کنید.

از طرفی صدای اگزوز ماشین ها وتیک آف کشیدن آنها از طرفی هم صدای فریادهای خودشان بلند می شود. در موتورها، دو منیفولد اگزوز وجود دارد و بنابراین به دو واشر منیفولد نیاز دارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *