واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

عمر مفید این قطعه با مسدود شدن منافذ اسفنجی و نیز پوشانده شدن سطح اثرگذار در برابر گازهای خروجی به پایان می رسد و قطعه دیگر نمی تواند گازهای آلاینده خروجی را تصفیه کند. این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند.

زیرا سرب موجود در سوخت های متداول، کاتالیزور را “مسموم” می کند، به طوری که کاتالیزور دیگر قدرت جذب آلاینده های موجود در گازهای خروجی را نخواهد داشت. همان طور که در قسمت های بالاتر گفته شد این خودرو دارای پلاک ملی می باشد که این خود کمی نمای فوق العاده کلاسیک این خودرو را خراب کرده است، درب موتور این خودرو توسط 2 بست عمودی و پلاستیکی چفت شده اند که پس از باز کردن آن ها درب موتور بسیار سبک وزن این خودرو بالا می آید و شاهد پیشرانه بسیار جالب این خودرو هستیم.

این محصول با توجه به نوع و ظرفیت سیستم احتراق موتورسیکلت در اندازه و جنس های گوناگون به بازار عرضه شده است. اما داستان پس از گذر از ۳۰۰ متر کاملا تغییر کرد و موتور خوش گشتاور جنسیس کوپه با خروجی ۳۵۷ نیوتن متر درحال بـه رخ کشـیدن توان خود به موتور ۲۹۰ نیوتن متری باکستربود!

مبدل کاتالیست به کاهش مواد زیانآور در دود خروجی از اگزوز ازجمله مونوکسیدکربن، اکسیدهای نیتروژن و هیدروکربنها کمک میکند. 11 ـ 2ـ لوري: وسيله نقليه موتوري باري است كه اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روي يك شاسي باشد و مجموع وزن وسيله نقليه و ظرفيت حمل بار آن از 5 تن تا كمتر از 6 تن است.

اگزاست فن رادیال با ظرفیت انتقال تا 240000 مترمکعب برساعت و فشار تا 11500 پاسکال . ساده ترین صدا خفه کن خانگی یک بطری پلاستیکی معمولی است که با نوار چسب روی بشکه چسبانده شده است.

بدنه انباره عقب اگزوز موتورها بهطور معمول از ورق روغنی موسوم به «استی۳۷» که ضخامت آن ۱/۴ میلیمتر است، ساخته میشود. هرچه وضعت اگزوز در خودرو بهتر طراحی شود، خروج گاز حاصل از احتراق داخلی به راحتی صورت میگیرد و در نتیجه این عمل، افزایش قدرت موتور را شاهد خواهیم بود.

نقش هدایت گازهای تولید شده در قسمت احتراق موتورسیکلت به خارج بر عهده اگزوز است. به ما اعتماد کنید و از صدای غیر استاندارد اگزوز راحت شوید. دومین راه شناسایی قطعه اصلی و استاندارد رنو درج برچسبهای امنیتی این شرکت بر روی بسته بندی قطعه است.

قبولی در این آزمون ها مستلزم آشنایی با صفر تا صد مکانیکی خودرو می باشد. این اتفاق ناشی از وجود سوخت اضافی در محفظهای است که سوخت و هوا با هم مخلوط میشوند و یا میتواند ناشی از خرابی برخی قسمتها در خودرو نیز باشد.

و هزاران اسم دیگر که دیگه اونا واقعا پرتن . کثیر موتور : سرعت . یزد موتور . شگوه موتور . کبیر موتور /. ایساتیس . در ضمن 1500 نام مختلف از انواع و اقسام این موتور ها در حال شماره گزاریه .

وجود اگزوز برای عملکرد مناسب این وسیله از اهمیت ویژهای برخوردار است. براتون چند تا عکس هم میزاررم . در ضمن cg برقش پلاتینه . رایکا . بهرو کویر .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *