واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

واکنش فرمان و ترمز و پدال گاز کاملاً نرمال است اما صدای غرولند پیشرانه حتی در سرعت های پایین نیز می تواند رضایت شما را از راندن این دوج نه چندان وحشی تامین کند. قطعاً اصلی ترین ویژگی زونتس آر ۲۵۰ که باعث ایجاد محبوبیت و سر و صدای فراوان برای آن شد، طراحی ظاهری جذاب و متفاوت آن بود.

باعث بهبود صدای موتور شده و اگر از نوع جاذب باشد، قدرتش را هم تا چند اسب بخار بیشتر میکند. هر گونه داده ای که از این سنسور دریافت می شود به طور مستقیم به خرابی موتور خودرو مربوط است به همین دلیل باید ارزیابی های دقیق برای تعمیر موتور در پیش گرفته شود.

برجستگی باک بنزین البته المانی مرسوم در این کلاس از موتورسیکلت هاست. به عقیده بسیاری از افراد، چهره این موتورسیکلت با الهام از شخصیت های سری فیلم های ترانسفورمرز (تبدیل شوندگان) طراحی شده است.

بهینه سازی در سیستم خنک کنندگی موتور سیکلت با افزایش تراکم از 11.9 به 12.2 به 1 در این موتور تعبیه شد.همچنین زین موتور سیکلت طراحی اش تغییر کرد و علاوه بر راحتی آن جنسش نیز به فوم تغییر کرد.

به گونه ای که در محصولات بنلی و باجاج هم قبلاً چنین طرح هایی را دیده بودیم. شاید جالب ترین بخش طراحی این موتورسیکلت، پوزه آن و نحوه طراحی چراغ جلو باشد که دقیقاً با برداشت از نقاب شخصیت های تخیلی همچون اپتیموس پرایم در ترانسفورمرز شکل گرفته است.

دید مردم ایران به محصولات چینی، به خصوص در بخش خودرو و موتورسیکلت، چندان مثبت نیست. در این سگمنت تاکنون موتورهای مختلفی از برندهای گوناگون عرضه شده اند. در صورتی که قصد خرید منجید اگزوز پیکان – پژو 405 همتا یدک را دارید برای خرید این قطعه می توانید به فروشگاه های مجاز و معتبر راد مراجعه نمایید.

این مدل یکی از پرطرفدارترین اگزوزهای موجود در جهان است. زونتس آر ۲۵۰ یکی از شناخته شده ترین آن هاست. شاید تنها دودی که نشان از خرابی خودرو و نیاز به تعمیر شدن آن ندارد دود سفید است که در روزهای سرد سال آن را می بینید.

زونتس آر ۲۵۰ محصول شرکت متین خودرو است که سابقه ای طولانی در تولید و عرضه موتورسیکلت به بازار کشور دارد. چرخ ها کاملاً بزرگ و متناسب با آن چه از یک موتورسیکلت ۲۵۰ سی سی انتظار می رود هستند.

استفاده از لامپ زنون در کاسه چراغ جلو هم افزون بر فراهم کردن نور بهتر، زیبایی بیش تری نیز به این موتورسیکلت در تاریکی می بخشد. برای چراغ های راهنما و سایر چراغ ها از لامپ های LED استفاده کرده اند.

مرحله بعدی نشان دادن پیشرفت ها با اعداد و ارقام می باشد که با اندازه گیری صدا ، وزن و افزایش قدرت بدست می آید. اما در این بین، محصولاتی چون زونتس هم هستند که توانستند تا حدی این دیدگاه منفی به چینی ها را تغییر دهند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *