واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

موتور صدای ” تک تک ” می دهد ( موتور می زند ) : این صدا شبیه به صدای برخورد اشیاء فلزی به یکدیگر است و از بالای موتور شنیده می شود و با گاز دادن و زیاد شدن دور موتور، صدا کم تر می شود و ناشی از یک یا چند عامل زیر می باشد : پیش اشتغال یا احتراق زودرس یعنی سوختن پیش از موعد مخلوط هوا و بنزین در سیلندر – آوانس زیاد که آ نرا زدن دلکو نیز می گویند – استفاده از سوخت خیلی ضعیف ( مصرف بنزین معمولی به جای سوپر ) – شمع نامناسب ( از نظر معیوب بودن و یا شمع سرد و شمع گرم ) – گرم کردن زیاده از حد موتور در اثر جرک گرفتگی و کثیف شدن رادیاتور.

یعنی شبیه صدای جغجغه آچار بوکس از زیر کاپوت شنیده می شود. با توجه به وجود چنین قوانینی بر فیزیک و ذهن انسان، مهندسین همواره تلاش کرده اند که نهایت استفاده و بهره جویی از این واقعیت طبیعت و انسان داشته باشند.

زدن پیستون نشانه نیاز موتور به تعمیر است. این صدا در نتیجه نوسان پیستون در سیلندر ایجاد می شود. علل زدن پیستون عبارتند از : کافی نبودن روغن، ساییدگی جدا سیلندرها، ساییدگی پیستون ها یا شکستگی دامنه پیستون، خلاصی اضافی بین پیستون و حجدار سیلندر خمیدگی شاتون ها.

بعضی از آنها “intercooled” نامیده می شوند و یا دیواره های دو طرفه و دیوار بیرونی این راهنمایی ها از گرما تبعیت نمی کند. ساییدگی یاتاقان های متحرک صدای تق تق و مشخص تری ایجاد می کند.

صداهای متفرقه : صداهای دیکر، از شل نصب کردن ملحقات موتور مانند دینام، استارت ف بوق، منیفولد، چرخ لنگر، پولی سر میل لنگ و سینی کارتر ناشی می شوند. اکثریت قریب به اتفاق رانندگان از این س ofال که چگونه می توان صدا خفه کن بی سر و صدا ساخت.

وقتی این صدا منظم و بیشتر شبیه غرش است، احتمالاً از ساییدگی یاتاقان های ثابت ناشی می شود. ترمز های موتورسیکلت پیشرفته تر و بهتر شد و دیسک های آن از 310 میلی متری به 320 میلی متری افزایش پیدا کرد.

زود قضاوت نکنید، موتور موستانگ تیم Mad بسیار قدرتمند خواهد بود چرا که کیت اگزوز Borla و ۴ سیلندر بازسازی شده اکوبوست به همراه گیربکس دستی ۶ سرعته به کمک آن خواهد آمد.

اگزوز خودرو یکی از مهمترین قطعه در وسایل نقلیه می باشد. یک سری صدا همراه نشت اگزوز وجود دارد که شما در هنگام رانندگی با ماشین میشنوید اگر سیستم دچار نشت باشد شما ممکن است صدای گوشخراش شبیه کلیک یا حتی غرش بلند بشنوید غرش از یک ناحیه از موتور خارج می شود نشت های دیگر، ارتعاشات در زمان معطل ماندن و بوی بنزین و دیگر گازها می تواند به نشانگر مشکلی در ارتباط با اگزوز باشد.

این تانک نیز از انواع تانکهای بومی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که براساس تانک چیفتن انگلستان ساخته شده و در واقع نمونه ارتقا یافته آن است. ممکن است تا برای کاربرد های تجاری، لازم باشد تا به طور مستقیم و بر روی تانک سوخت خارجی نصب شده باشد.

ممکن است سر سیلندر جرم گرفته و احتیاج به جرم زدایی داشته باشد. کلاچ، جعبه دنده، دیفرانسیل، میل گاردان، پلوس ها و میل محرک نیز ممکن است صداهای مختلف ایجاد کنند. اگر بغل یاتاقانی خیلی خراب باشد، هر بار که کلاچ بگیرید ( در خودروهایی که جعبه دنده دستی دارند) یا کلاچ را رها کنید، صدا می کند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *