واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

یکی از ساده ترین قطعات که تاثیر زیادی بر عملکرد موتور دارد اگزوز هستش … قسمتی که این وظیفه را بر عهده دارد مجموعه سیستم اگزوز خودرو است که در این نوشتار نگاهی کوتاه به ساختار و رفع مشکلات آن خواهیم داشت.

از آنجا که گاز اگزوز در این زمان درجه حرارت بالا و فشار بالا, از آن خواهد شد بسیار پر سر و صدا اگر آن را به طور مستقیم از لوله اگزوز مرخص.

یکی از محاسن این موتورسیکلت صدای کم پیشرانه آن است که باعث … این صدا هنگام حرکت به تاپ تاپ تغییر میکند. این محصولات عموما قابل تعمیر هم نیستند و بیشتر شبیه به قطعات تیونینگ یک بار مصرف عمل میکنند.

2. فشرده سازی: در این زمان ، شیر ورودی و دریچه اگزوز در همان زمان بسته ، پیستون به سمت بالا حرکت می کند ، و مخلوط فشرده شده است.

گازهای اگزوز و امواج صدا از مجرای مرکزی وارد می شوند،این امواج به دیواره ی … پس از موتور کار خود را انجام داده است ، آن است که توسط سکته مغزی اگزوز به دنبال. تاق یا لق لق کردن از مرکز انجین: صدای شاتون که بصورت ممتد در هر بالا و پایین کردن …

داخلی اگزوز کاهش میابد سرعت این گازها در داخل اگزوز کم میشود و صدای زوزه موتور کاهش میابد … کاهش ضریب مالیات ارزش افزوده قطعات یدکی خودرو و موتورسیکلت …

عملکرد صدا خفه کن است که به سادگی می گویند که جریان هوا تخلیه شده توسط موتور عبور از لوله متخلخل و پارتیشن هیئت مدیره در صدا خفه کن ، و پس از آن سر و صدا به تدریج ضعیف ، بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف کاهش سر و صدا.

کانال دوم روغن : کانال دوم در قسمت میانی موتور یک لوله باریکی به طرف سرسیلندر جهت روغنکاری مجموعه قطعات سوپاپها منشعب شده است که روغن را به وسیله یک سه راهی و لوله رابط به مابین دو میل اسبک میرساند که بوشهای اسبکها و ساق سوپاپ و خود اسبک را روغنکاری مینماید و بقیه از طرف پیچ تنظیم اسبک به وسیله میل تایپیت روغن به سمت استکانی تایپیت سرازیر میشود و ضمن عمل روغنکاری استکانی و میل رابط عمل ضربهگیری را نیز انجام داده سپس از سوراخ استکانی بیرون میآید و جدار خارجی استکانی با بدنه موتور را روغنکاری کرده و بقیه روغن به زیر استکانی میرود در این مرحله بادامک میل سوپاپ و زیر استکانی تایپت روغنکاری شده و به این ترتیب از سائیدگی قطعات ذکر شده جلوگیری به عمل میآید.

این مشکل می تواند در موتور خودرو، اتصالات خودرو، اگزوز، جعبه دنده، فن ها، عایق بندی و یا هر مورد خاص دیگری باشد.

اگر اگزوز خودروی شما دود سفید، سیاه یا آبی رنگ می دهد بی درنگ باید سری به تعمیرگاه بزنید. ماده 25 ـ هر شخص حقيقي يا حقوقي ميتواند به تعداد وسايل نقليه ملكي خود مطابق ماده (3) پلاك دريافت نمايد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *