واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

در بعضی صداخفه کن ها مسیر دود را بصورت برگشتی انحراف می دهند. گاهی برای بی صدا کردن دودها از دو صدا خفه کن استفاده می شود. و به خصوص به شدت از یک ماشین با یک موتور تزریق استفاده می شود، از آنجا که بنزین گرما فقط زمان را تبخیر می کند و دیگر نمی تواند باعث آسیب زیادی شود.

در مجور جلو نیز پلوس همین وظیفه ای را به گردن می گیرد. ما گزینه های اصلی را ذکر کردیم، به دلیل اینکه بوی بنزین ممکن است در کابین ماشین باشد. اگزوز استاندارد حاوی عناصر زیادی است که جریان آزاد گازهای خروجی را مهار می کند.

دائمی : اگر موقع کم گاز و پر گاز بطور دام دود میکند روغن سوزی از رینگ و پیستون یا سیلندر است.

اگر بوی ناپدید نشود، پس از شروع یک بازرسی دقیق تر، با شروع از مکان های قبلا ذکر شده است. اگر مشکل با گرمایش ناپدید نشود و بوی همچنان احساس می شود، پس از آن ارزش چک کردن شمع های احتراق، DMRV، پروب لامبدا و غیره اگر بعد از آن مشکل حل نشد، خروجی صد و تشخیص است.

و برای جلوگیری از مشکلات بزرگ، هنوز هم ارزش دیدن ایستگاه خدمات و تشخیص کامل است. ارزش آن است که سوخت در روغن منجر به از دست دادن روغن ویسکوزیته می شود و به این معنی است که کیفیت روانکاری گره ها و واحدهای موتور تحت عمل را افزایش می دهد.

کاتالیزور قطعه­ای است که در مسیر خروج دود از اگزوز نصب می­شود تا میزان آلایندگی خودرو را کاهش دهد. یکی دیگر از دلایل این است که اگر یک یا چند سیلندر موتور شکست خورده باشد.

در ماشین به طور کامل ناراحت کننده می شود، اگر بوی بنزین به طور غیر منتظره در کابین ظاهر شود. اما بلافاصله قابل توجه خواهد شد، زیرا ظرفیت به طور قابل توجهی کاهش پویایی جنبش و در حالی که. البته با این تفاوت که فاصله چرخ های آن 12 سانتی متر کاهش یافته است.

در برخی خودروهای قدیمی فن رادیاتور مستقیماً به واترپمپ متصل است که با فشار واردکردن به پروانه میتوان متوجه میزان بازی پولی و محور واترپمپ شد.

این پیچ ها در حقیقت به دو فنر فولادی فشار می آورند تا ضمن تنظیم فشار وارد بر فلنچ به آن ها کمی آزادی عمل دهد. اشباح شیطانی در دورم چرخ میزدن و پر صدا میخندیدن بهم.

اعتقاد بر این است که موتورسیکلت هایی با چنین صدا خفه کننده ای مردم را مختل کرده و فضا را آلوده می کنند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *