واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

البته تا حدی از طیف رنگی، دودی کردن شیشه ها مجاز و حتی مفید است که از ورود اشعه های مضر خورشید به داخل کابین می تواند جلوگیری کند.

این هوای لازم برای احتراق در موتور می بایست قبل از ورود از هر گونه غبار، آلودگی و ناخالصی تمیز گردد.

در اين هنگام است كه بايد به گازهاي خروجي از اگزوز بيشتر توجه شود تا بتوان مشكل موتور خودرو را تشخيص داد و در صورت لزوم تعميرات لازم را انجام داد تا مانع از خسارت هاي جدي تر شد.

بسیاری از خودروهای لوکس و امروزی قابلیت تغیر ارتفاع خودرو به صورت دستی توسط یک دکمه را دارند که خودرو در جاده های هموار به کمترین ارتفاع خود تنزل داده می شود و در راه های ناهموار و خاکی، به بالاترین ارتفاع خود ارتقا داده می شود.

تیره شدن شیشه های خودرو، فارغ از اینکه رنگ بدنه ماشی چه رنگی باشد، جلوه زیبایی به ظاهر خودرو می دهد که نسبت به تغییر عظیمی که در ظاهر خودرو به وجود می آورد بسیار ارزان تر از سایر تیونیگ های دیگر به حساب می آید.

یکی از راه های بزرگ نشان دادن جلو پنجره، حذف تمامی پره ها و علایم لوگوی خودرو و جایگزین کردن جلو پنجره با پره های بسیار ظریف و باریک می باشد که حس بزرگ نمایی جلو پنجره را القا می کند.

به طور مثال ممکن است بلندگوهای خودرو به صورت کلی حذف و با مدل های قوی تر و بیس دار تعویض گردند. رنگ یک رینگ می تواند، دودی، سیاه، طلایی، سفید و یا نقره ای باشد که متناسب با نوع خودرو و نوع رنگ بدنه خودرو، می توان بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

در عمل تیون کردن فیلتر هوا، ما از فیلتری با خاصیت ویژه ای که فیلترهای هوای معمولی ندارند استفاده می کنیم. در عمل تیون کردن وزن خودرو ممکن است بعضی از قطعات تعویض شوند که به سبکی خودرو بسیار کمک می کند.

یکی دیگر از موارد مهم در کاهش وزن خودرو می توان به تعویض صندلی ها اشاره کرد. همانطور که می دانید همه خودرو های دارای موتور احتراقی دارای قطعه ای به نام اگزوز هستند. از جمله قطعات تعویضی که یکی از مهمترین عضو قابل تعویض برای رسیدن به وزن ایده آل می باشد، تعویض رینگ های فلزی با رینگ آلومینیومی می باشد.

رینگ آلومینیومی در واقع به دلیل متریال و جنس تولید شده خود، از رینگهای فلزی بسیار سبک تر هستند و این تعویض می تواند در شتاب و سرعت اولیه تاثیر به سزایی داشته باشد. داشتن این محصول را به شما پیشنهاد می کنم.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *