واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

اگر واشر گلویی اگزوز معیوب شود، از موتور خودرو صدایی تقریباً مشابه تخلیهی باد به گوش میرسد؛ یا این که با بالا زدن کاپوت، بوی نشتی گاز یا دودهای خروجی را میتوان به راحتی استشمام کرد.واشرهای اگزوز علاوه بر اتصال قطعات مختلف اگزوز، مانع خروج دود درمسیر منیفولد مخزن انتهایی اگزوز بوده و سبب جلوگیری از ایجاد صدای ناهنجار درخودرو میگردند.

اگر این عمل به درستی صورت نگیرد، دمای موتور بالا میرود و ممکن است علاوه بر جوش آوردن خودرو اتفاقات دیگری نیز رخ دهد. اگر در شماره دنده خاصی صدای خودروی شما تغییر می کند، احتمالا باید سیستم جعبه دنده خودرو را بررسی نمایید.

هر یک از دانه های ساینده روی سطح، بخش کوچکی از قطعه کار را تغییر شکل می دهند. بسته شدن این صدا خفه کن بسیار سریع صورت می گیرد و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود، به این صورت که کافیست میله متحرک مثلثی شکل را که در انتهای قطعه قرار دارد، مابین هر دو پایه ثابت بر روی بدنه قرار داده و سپس پیچ آلنی را که تحمل فشار تا یک تن را دارد تا جایی که ممکن است سفت نمایید.

در زمان باز کردن نیز کافیست پیچ آلنی را باز کرده و به سمت داخل اگزوز هل داده تا قطعه از اگزوز جدا شود. 18 ـ پياده: شخصي غيرسوار كه بدون استفاده از هيچ نوع وسيله نقليه موتوري يا غيرموتوري حركت مينمايد و يا مبادرت به جابهجايي كالسكه، چرخدستي، جامهدان، سبدهاي چرخدار و مانند آن مينمايد.

به همین دلیل در صنایع زیادی مانند تفنگسازی،تجهیزات آزمایشگاهی و … تقسیمات : موتورهای دیزل نیز مانند سایر موتورهای احتراق داخلی بر مبناهای مختلفی قابل طبقهبندی هستند.

وجود آب در سوخت و ایجاد دود سفید: وجود ناخالصیها نظیر اب درون سوخت منجر به احتراق ناقص و بد کار کردن موتور می شود که برای رفع این مشکل مجموعه صنعتی کاشانی همواره استفاده از فیلترهای ابگیر و همچنین فیلترهای تصفیه کننده سوخت در مسیر ورودی گازوئیل به دستگاه را به مشتریان عزیز پیشنهاد می دهد.

زمان بندی احتراق ممکن است درست تنظیم نشده باشد. شایان ذکر است این قدرت بیشتر تأثیر بسیار مثبتی روی پرفورمنس این کوپه خوشترکیب داشته زیرا آلفای کوچک هماکنون تنها به ۳.۶ ثانیه زمان برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت نیاز دارد.

نتیجه این تغییرات خلق یک انتقام جوی ایتالیایی با قدرت ۴۷۷ اسب بخار است. این مسئله به راحتی با چند دقیقه درجا کار کردن موتور قابل حل بوده و دود خروجی باید بی رنگ شود و چنانچه با این روش مشکل حل شد نیازی به نگرانی نیست.

پس از معرفی فراری ۴۸۸ GTB FPlus کورسا در چند روز پیش که قویتر از پیستا بود، این تیونر هماکنون پروژه Nemesis خود را برای ۴C رو کرده است. جدای از ارتقای عملکردی، پوجیا ریسینگ کیت بدنه آئرودینامیکی را نیز تدارک دیده که از قطعات فیبر کربنی تشکیل شده است.

کافی است که واشر نو را با توجه به زاویه و شیب کونیک های اکزوز در جای خود قرار دهید و سپس هر دو پیچ فلنچ را بصورت کاملا مساوی و موازی سفت کنید. این گروه با تمام توان خود و بر اساس اهداف اولیه و سیاست اجرائی گروه در جهت ارائه قطعات یدکی با کیفیت در بازار و جلب رضایت مصرف کننده نهائی با شعار “از هر گذر آسوده بگذر”، ارائه خدمات مینماید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *