واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

دیزل ژنراتور ولوو با توجه به گستردگی و نیاز بازار دارای نمایندگی متعددی در اکثر کشورهای جهان می باشد و رعدآسا دیزل جز بزرگترین و مجهزترین نمایندگی های ولوو در ایران ارائه خدمات می کند و محصولات ولوو را به فروش می رساند.

هرچند انتخاب اگزوز فن ، خرید و نصب اگزوز فن نیاز به تجربه و تخصص لازم دارد. در زمینه فرم دهی لوله، توانایی تولید لوله درزدار با پلیسه گیری داخل را دارد همچنین میزان تولید این شرکت سالیانه بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار دست اگزوز می باشد.

ممکن است روغن موتور رو به اتمام بوده و یا موتور در حال جوش آوردن بوده و آمپر آب خراب باشد. آمپر آب را چک کرده تا مطمئن شوید خودرو در حال جوش آوردن نباشد. گاهی اوقات اشکال در عملکرد تعدیل کنندهی خلاء باعث میشود روغن گیربکس وارد موتور شده و در آن جا بسوزد.

ابتدا گِیج (میله ی اندازه گیری) روغن موتور را چک کنید. چرخها را لمس کنید. هشدار: دود اگزوز حاوی کربن مونوکسید بوده پس در صورت استشمام دود اگزوز در داخل خودرو پنجرهها را باز گذاشته و هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید.

نسل نخست مزدا3، 4 سال بعد از آغاز تولید در ژاپن به خطوط تولید گروه بهمن رسید و از سال 86 عرضه آن به بازار کشور آغاز شد. هیأت دولت یکسری مصوبات دارد که براساس آن از مهر ۹۵ تعدادی از خودروهای تجاری تولید داخل با کاربرد شهری باید مجهز به فیلتر جاذب دوده شوند، که امیدوارم خودروسازان محترم تمهیدات لازم برای استفاده از این تکنولوژی موثر و ضروری جهت کاهش آلایندههای هوا را اتخاذ کرده باشند.

هرچه سریعتر قبل از اینکه کاملا ذوب شود آن را جدا کنید. نوار مدرج روغن گیربکس را چک کنید. کم بودن سطح روغن گیربکس نیز میتواند باعث داغ شدن دندهها و ایجاد بوی سوختگی شود. وقتی درب کاپوت بسته است بوی سوختگی حس میکنید.

بوی تخم مرغ فاسد حس میکنید. بویی شیرین و دارای بخار حس میکنید. بوی روغن سوخته حس میکنید. بوی روغن یا دود اگزوز در داخل ماشین احساس میشود.

اگر هیچ کدام از این موارد نبود، در اطراف موتور به دنبال نشت روغن به درون بلوک موتور یا منیفولد اگزوز باشید. اگر روغن سوزي موتور همراه با كم شدن توان موتور به خصوص در سربالاييها و زمانی که اتومبیل تحت بار است، باشد ميتواند حاکی از ضعيف شدن رینگهای آببندی دور پیستون باشد.

علت این بو می تواند روغن سوخته از ناحیهی موتور باشد اما همچنین امکان دارد به دلیل ایراد در لولهی اگزوز زیر اتومبیل دود اگزوز از طریق کف به داخل خودرو وارد شده باشد. کاتالیست ها با توجه به بخش های تعبیه شده و همچنین جنس بدنه به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند.

به دلیل مکانیزم ترمز صاف موتورسیکلت های برقی. این نوع از کاتالیزورها به طور عمده در موتورهای دیزلی برای کاهش آلاینده های مونو اکسیدکربن و هیدروکربن های نسوخته به کار می روند . هم چنین برخی مواد سمی مانند آزبست، بریلیوم، کادمیوم و جیوه موجود در فلزات برای افراد و محیط پیرامون بسیار خطرناک می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *