واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

شورولت کامارو 2020 بسته به تیپ و پکیج انتخابی در رنگ هایی مختلف و هیجان انگیز از جمله گونه های 2 رنگ مخصوص مسابقه RS و Redline Edition یا سبز متالیک مشابه با موستانگ مدل بولیت (Bullit) به مشتریان عرضه شده که برخی از آنها با پرداخت مبلغی اضافی، جذابیت آن را دو چندان می کند.

به این ترتیب، نمونه ای که در بازار آمریکا با پرداخت ماهیانه رقمی در حدود 400 دلار (کمتر از 7 میلیون تومان) به صورت Lease برای 4 سال یا پرداخت 20 ماه حقوق در اختیار مشتریان قرار می گیرد، به پس انداز و ذخیره سازی کامل نزدیک به 20 سال (دقیقا 232 ماه) حداقل حقوق و دستمزد 99 نیاز خواهد داشت.

اگه چند صفحه قبل تاپیک رو مطالعه میکردید ملاحظه میفرمودید که بنده هم دقیقا سوال شمارو مطرح کرده بودم . برای مثال رانندگان حرفه ای مشتاق عملکرد موتور خودرو، از محدودیتی که فشارهای برگشتی گازهای خروجی که منبع اگزوز برای موتور ایجاد می کنند راضی نیستند از این رو منبع های مخصوص خودروهای مسابقه و نیاز به حداکثر عملکرد نیز ساخته شده اند که البته به هیچ وجه صدا به خوبی کم نمی کنند.

شورولت کامارو 2020 مشابه با دیگر سوپراسپرت های آمریکایی علیرغم قیمت پایین، از لحاظ دینامیکی توانایی رقابت با بسیاری از خودروهای گرانقیمت تر از خود را دارد. شورولت کامارو 2020 مانند نمونه های چند دهه گذشته خود، یک اتومبیل اسپرت بوده و حتی در مدل های مجهز به موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری نیز عملکردی بسیار خوب و جذاب دارد.

موتور V8 مجهز به سوپرشارژر نیز پل سر سبد مدل های مختلف شورولت کامارو 2020 بوده که با استفاده از پیشرانه شورولت کوروت، توانایی به چالش کشاندن تقریبا تمامی خودروهای موجود در خیابان را به شما خواهد داد.

دنده/ پيرو فراخوان نوشتن نظرات مردمي در مورد خودروهاي سمند وسورن مجهز به موتور ملي EF7، نظرات دريافتي به شرح زير است.

لوله کشی مستقیم یک لوله ساده است که به طور مستقیم از هدرهای عقب ماشین خارج می شود. اما باتوجه به مقایسه با نمونه های موجود با بازه قیمتی مشابه، قیمت شورولت کامارو 2020 در ایران در صورت ورود به طور تخمینی رقمی مابین 1 تا 2.5 میلیارد تومان خواهد بود.

قیمت شورولت کامارو 2020 یکی از نقاط قوت آن بوده و خریداران بدون در نظر گرفتن شرایط بسیار متفاوت فروش خودرو در کشورهای پیشرفته و اقتصاد آزاد با هر بودجه مابین 26000 دلار (430 میلیون تومان) تا 75000 دلار (1 میلیارد و 250 میلیون تومان)، توانایی لذت بردن از ظاهر و قابلیت های دینامیکی این خودرو را خواهند داشت.

یکی از دلایل توجه و علاقه رانندهها به این محصول نیز همین تمایز است. شورولت کامارو 2020 مانند چندین نسل گذشته، یکی از بهترین خودروهای جهان بوده که امسال نیز به نظر بسیاری از منتقدان و کارشناسان خودرو، در رده بهترین خودروهای اسپرت 2020 جای می گیرد.

شورولت کامارو 2020 از لحاظ عملکرد، حتی در تیپ پایه 1LS نیز در رده خودروهای اسپرت قرار گرفته و به همین دلیل، از سطح استانداردی از تجهیزات ایمنی برای حفظ امنیت سرنشینان برخوردار است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *