واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

شمع باعث احتراق هر سیلندر شده و پیستون را به سمت پایین هدایت می کند ، که در نهایت خودرو شما را برای حرکت به جلو سوق می دهد. اما پس از جنگ ، آنها به سمت مدلهای معمولی روی آوردند.

گفتنی است امکانات فوق در حالت آپشن و باتوجه به پکیج مورد نظر مشتری روی خودرو نصب خواهد شد. بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۹، شرکتهای فرانسوی رنو و پژو، سود قابل توجهی از بازار ایران به دست آوردهاند و حضور نداشتن در ایران، به زیان این شرکتها و اقتصاد فرانسه است.

استهلاک و خرابی این قوای محرک، در سطح قابل قبولی است و در کلاس خودروهای چینی بازار ایران، امتیاز مثبت دارد. شتاب گیری پایین خودرو، بالا رفتن میزان آلایندگی، کارکرد نامطلوب پیشرانه برخی از رایج ترین نشانه های خرابی سنسور اکسیژن هستند.

سنسورهای اکسیژن خراب رایج ترین عامل برای بررسی چراغ های چک موتور در خودروهای قدیمی هستند. 22 – قصور از روشن کردن چراغ در موقع لزوم . کاهش قدرت موتور، لرزش موتور، روشن شدن چراغ چک موتور، سیاه شدن شمع برخی از رایج ترین نشانه های خراب شدن شمع خودرو است.

سومین نسل از آکورا RDX در سال 2019 معرفی شد و حالا بعد از گذشت 3 سال نمونه فیس لیفت آن نیز رونمایی شده است. هر چند که حرکت پیستون به شکل رفت و برگشتی است، لیکن به علت چرخش قسمت لنگ در میان سر بزرگ شاتون این حرکت به شکل چرخشی در میآید و در نهایت ما چرخش مطلوب خوبی را از سر میل لنگ میگیریم که میتوان آنرا به نوک فیلتر تشبیه کرد.

علت دیگری که میتواند سبب خروج آب از اگزوز خودرو شود، ایجاد مشکل در واشر سر سیلندر، سر سیلندر و محفظه احتراق خودروست که حتماً باید به آن رسیدگی شود. از طرف دیگر، اگر گمان میکنید که این نشت از سیستم واشر شیشه جلو اتومبیل باشد، بهراحتی میتوانید بدون هیچگونه تنشی آن را نادیده بگیرید.

علاوه بر سیستم های ذکر شده بسیاری از سیستم های دیگر مانند سیستم مهار تکمیلی (کمربند ایمنی و کیسه هوا) ، سیستم کنترل آب و هوا (برای فراهم آوردن محیطی راحت برای سوار شدن مسافران) و سیستم صوتی در خودروهای امروزی مورد استفاده قرار می گیرند.

تذکر: بنابر ویژگی های خودروهای انژکتوری بهتر است با هل دادن خودرو را روشن نکنیم زیرا در این صورت موتور ممکن است از مرحله کرکینگ عبور نکند (دو مرتبه لمس نقطه مرگ بالا) می دانیم که در ابتدای کار موتور پس از مرحله کرکینگ شرایط موتور آرمانی می شود و ECU سیستم را کنترل می کند.

سطوح اکسیژن در اگزوز به واحد کنترل موتور (رایانه ای که موتور را کنترل می کند) می گوید که در فرآیند احتراق چه می گذرد و آیا مخلوط سوخت و هوا مناسب است یا خیر. این قطعه کوچک از مهم ترین قطعات در خودرو های امروزی است به طوری که حتی اگر یک شمع در موتور شما خراب شود، خودرو روشن نخواهد شد.

این دستگاه انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند که باتری را شارژ می کند و بسیاری از سیستم های الکتریکی مهم خودرو را اجرا می کند. شمع یک جزء مهم برای موتور خودرو شما است. بخشی از سیستم الکتریکی است، دینام باتری را شارژ می کند و سیستم الکتریکی را در حالی که ماشین شما در حال کار است تغذیه می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *