واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

صداگیر اگزوز صداگیر اگزوز فولکسواگن از مشخصات قابل ذکر این خودرو در کنترل صداهای آزاردهنده است. نوع موتور، دقیقاً مثل ماشین ها یا دستگاه های دارای موتور الکتریکی، در این نوع محصولات می تواند متفاوت باشد. برای آگاهی از قیمت اگزوز می توانید با این مجموعه در تماس باشید و از کارشناسان واحد فروش قیمت ها را استعلام فرمایید.

اگر صرفا علاقهمند به یک سواری مطلوب با یک موتورسیکلت استریت نسبتا خاص هستید و نیازی ندارید تا به این زودیها موتورسیکلت خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید، میتوانید از سواری با زونتس 250 لذت ببرید. چند سالی میشود که شرکت «متین خودرو» زونتس 250 را به دست مشتریان ایرانی رسانده و ما در وبسایت دیجیاتو قصد داریم تا نگاهی به مشخصات ظاهری و فنی این موتور سیکلت خیابانی ۲۵۰ سی سی بیاندازیم.

این یک مفهوم معمولی برای مرسدس نبود زیرا سازنده خودرو می خواست از پلتفرم 190E برای آزمایش تنظیمات مختلف درایو و بسته باتری استفاده کند. موتورسیکلت برقی چگونه کار می کند؟ مشتریان برای خرید اینترنتی این محصول می توانند با مراجعه به سایت، بدون اتلاف وقت و با کاهش در هزینه رفت و آمد و انرژی، آن را در تعداد دلخواه تهیه و خریداری نمایند.

این امر باعث از بین رفتن کیفیت روغن و نیز آسیب به انباره اگزوز و کاتالیست می گردد. خودروساز به نوبه خود برای حل مشکل گام برمی دارد و ما نیز سعی می کنیم که با آنان مدارا کنیم. فریم یکپارچه آلیاژ آلومینیومی که به شیوه جوش در خلا ساخته شده، از دیگر خصوصیات ساختاری زونتس 250 به حساب میآید.

میانگین مصرف سوخت زونتس 250 برابر با 3.2 لیتر هر 100 کیلومتر برآورد میشود که مصرف سوخت متعادلی نسبت به حجم باک 11 لیتری این موتور سیکلت خواهد بود. قیمت خام و بدون احتساب هزینهی جابجایی و مالیت سنتناریو ۱.۷۵ میلیون دلار اعلام شده است و تحویل خودرو از پاییز سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.فروچیو لامبورگینی شاید اگر همچنان در قید حیات بود، هیچگاه پیشبینی هدیهی تولدی این چنین را نمیکرد اما میراثداران وی به خوبی ثابت کردهاند که برای موسس خود ارزش زیادی قائل هستند.

اگر مدت زیادی است که فیلتر هوای خود را تعویض نکردهاید اقدام به نو کردن آن کنید. در این مطلب از میهن پست نگاه دقیقی به موتور سیکلت زونتس 250 خواهیم داشت و ویژگی های آن را باهم بررسی میکنیم.

زونتس 250 یک موتور سیکلت در سبک استریت یا نیکد است که میتوان از آن به عنوان محصولی نیمه اسپرت و موجود در بازار کشور یاد کرد.

زونتس 250 از لحاظ چابکی، شتاب گیری، طراحی ظاهری، کیفیت سواری، تعادل و هندلینگ یکی از نمونههای مقبول بازار بوده و از این حیث انتقاد اساسی نمیتوان به آن وارد دانست. دفترچه راهنمای موتورسیکلت زونتس 250 (Zontes 250) – .

دفترچه معتبر انگلیسی و فارسی راهنمای سرویس و نگهداری و تنظیمات موتورسیکلت باکسر 150 و 125(Boxer 150&125) برای اولین بار در وبسایت های فارسی زبان دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری و تعمیرات را گرد هم آوردیم.

دفترچه راهنمای موتورسیکلت اسکوتر ویگو TVS Wego – . شتاب 0 تا 60 این موتور سیکلت 144 کیلوگرمی برابر با 3.4 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن معادل 145 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است؛ اما در عمل احتمالا نمیتوان با آن از 140 کیلومتر بر ساعت فراتر رفت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *